מעצבת חתונות מקצועית – טיפים

מעצבת אירועים © פלאנרז הפקות

צוות פלאנרז מורכב ממעצבות אירועים המובילות בענף – מה שמבטיח לך ראש שקט בכל הנוגע לעיצוב ותכנון האירוע שלך.

ליעוץ מקצועי, תיאום פגישה והצעות מחיר, צור קשר עם המקצוענים שלנו בטופס או בטלפון הישיר: 0723929100

שירותינו כוללים: אירועים הכל כלול, ארגון חתונות, עיצוב חתונות, הפקת אירועי יוקרה ועוד. למפרט השירותים, לחץ כאן. מעוניינים להכיר אותנו מעט יותר? עברו לדף אודות.

טיפים ממעצבת האירועים המובילה – ליסה וורס

מעצבת חתונות מקצועית לשירותכם

למי שלא מכיר, ליסה וורס היא מעצבת חתונות מהמפורסמות בעולם עיצוב החתונות – היא פשוט מסוג האנשים המוכשרים שמבינים את התעשייה ולקוחותיה באופן מרשים. בכתבה הבאה נעבור על חלק מהמלצותיה לעיצוב חתונה.

מעצבת חתונות פלאנרז הפקות אירועים

הטעויות הנפוצות ביותר של כלות

הטעות הגודלה ביותר היא לא להיכנע. כל כך חשוב ליהנות מכל רגע בתהליך ארגון החתונה, שלא נדבר על החשוב מכל – יום החתונה עצמה. לפעמים כלות מאבדות את עצמן לדעת בכל תהליך התכנון, עד שכל התהליך הופך למעיק וקשה. ביום החתונה בעיקר, ליסה אומרת ללקוחותיה לשחרר! כל מה שיקרה.. יקרה. היום המיוחד הזה לעולם לא יחזור – לכן חשוב להיות כל כולך בתוך הרגע ולהתענג מכל דקה. תפקיד מעצבת החתונות הוא למנוע משברים לפני התרחשותן – ולהתמודד עם אתגרים אם יתעוררו כאלה – המעצבת תדאג לכל הפרטים שמאחורי הקלעים ועל הלקוחות להירגע וליהנות!

הפרטים הקטנים החשובים מכל

בתור מעצבת חתונות, ליסה ממליצה על הקדשת תשומת לב יתרה למתנות קבלת פנים – מחווה שלא כל כך נפוצה בישראל. שי קטן לאורחי החתונה עוד בעמדת הקבלה יכול להעניק לאורחים הרגשה מיוחדת, מעין “תודה על הגעתכם” עוד בשלב קבלת האורחים. הוספת מתנות לאורחים לא מחייב תוספת למחיר הפקת האירוע, אלא תכנון נכון של הקצאת התקציב לחתונה. מומלץ שהשי יהווה טעימה מהאירוע עצמו.

לגרום להשפעה עצומה מפרט קטן

מעצבת חתונות מקצועית היא כזו שממליצה ללקוחותיה להיות חכמים כשהם מתמקדים על הפרטים הקטנים ושינסו להבין אילו פרטים הולכים לספק את התמורה הטובה ביותר לכסף! לדוגמה, האם הזוג חייב את חותמת השמות על כל דבר? כנראה שלא. החתונה מפוקסת על הזוג שמתחתן, כמובן – אולם תמיד מומלץ לשים לב לחוויית האורחים. אורחים נינוחים שמרגישים שמטפלים בהם הם אורחים מאושרים שיהנו ויזכרו את האירוע על הצד הטוב ביותר – הם יחשבו שזו החתונה הטובה ביותר שנכחו בה. למשל – “כיסוי לעקבים” (“כובעי” פלסטיק שמולבשים על נעל העקב ומבטיחים צעידה בטוחה ונוחה על דשא, חול או חצץ), או קרם הגנה או תרסיס דוחה חרקים במידת הצורך. פרטים קטנים (ופשוטים!) שהאורחים יעריכו. אפשר לשמוע אותם כבר עכשיו – “ואוו! הם ממש חשבו על הכל!”

כיסוי לעקבים - המלצה למתנה לחתונה

הדרך הקלה ביותר להפוך את החתונה למעוצבת מבלי לחרוג מהתקציב

תאורה מדהימה כמובן! כולנו נראים טוב יותר בתאורה יפה נכון? הדבר נכון בכל סוג של אירוע. מומלץ לוודא שהאירוע מואר בתאורה מחמיאה בכל שלב. אולם שמואר בצורה נכונה יראה מהמם גם אם התפאורה מינימלית.

המגמה המומלצת ביותר לשנה הקרובה

המגמה המומלצת ביותר היא לא לעקוב אחר מגמות. מעצבת חתונות מקצועית תעדיף להתמקד בהבנת הלקוחות ורצונותיהם, ולבסוף להוציא לפועל את חזונם ביום החתונה. עיצוב חתונה מקצועי אמור להיות מותאם אישית וייחודי, כשהמחמאה הטובה ביותר שמעצבת חתונות יכולה לקבל היא שהיא הצליחה לכבוש את הסגנון ומהות הלקוח – שהחתונה משקפת את הזוג נאמנה.

הפרט החשוב ביותר עבור מעצבת חתונות שגורם לחתונה לבלוט במיוחד

זוג נינוח, משפחה תומכת, אוכל נהדר, מוזיקה טובה ובר משקאות מרהיב.

מחפשים מעצבת חתונות? לפרטים נוספים בנושא עיצוב חתונות, תיאום פגישה והצעות מחיר, צרו עמנו קשר עוד היום,  פלאנרז הפקות. טלפון: 0723929100

צור קשר
צור קשר

טלפון: 0723929100

השאירו פרטים לתיאום פגישה


רוצים להתרשם מהמחירים?