« 0723929100 צור קשר

אודות © פלאנרז הפקות

המקצוענים בהפקת אירועים

לפגישת יעוץ, טלפן עוד היום 072-392-9100

צוות פלאנרז הפקות בניצוחו של אייל פז

אייל פז מפיק אירועים מהמובילים בתחומו בישראל. אייל יפיק עבורך אירוע מוקפד מתוכנן ומפואר. מזה 18 שנים, הפיק אייל למעלה מ- 800 אירועים גדולים למגזר הפרטי והעסקי. הצוות המקצועי בניצוחו של אייל ילווה אותך החל מרגע אפיון האירוע ועד לסיומו.

אם הנכם קוראים את השורות הללו, סביר להניח שהגעתם אלינו בעקבות המלצה ואנו מתרגשים להודיע לכם שההמלצה החמה היא לא לחינם! צוות "פלאנרז" מחויב להקדיש את כל כולו ללקוחותיו, במטרה להבטיח זכרונות מרגשים ובלתי נשכחים.

זה לא סוד שספקי שירות לאירועים בכלל וחתונות בפרט, סבורים כי הם הספקים הטובים ביותר שקיימים בשוק, אבל מפיק האירוע הוא ללא ספק הדבק שמאגד את כל השירותים הללו להפקת האירוע המושלם. תפקידנו לאתר עבור לקוחותינו את ספקי השירות האטרקטיבים ביותר, "ולהדביק" אותם יחדיו לא רק על מנת להבטיח שהאירוע מוצלח, אלא להבטיח שהאירוע עובר בדיוק כפי שדמיינתם.

מי אנחנו?

חד וחלק, צוות מארגני אירועים מובילים בתחום. אנו מומחים בהפקות אירועים בכלל וחתונות איכותיות בפרט. כמארגני אירועים וחתונות מקצועיים, נרצה להיפגש עמכם ולשמוע הכל אודותיכם, חלומותיכם ושאיפותיכם לקראת האירוע או החתונה המושלמת בעיניכם. והכי חשוב, הצוות מתורגל ומנוסה להתמודדויות עם לחצים בעולם הפקת האירועים.

הניסיון שלנו

במהלך השנים צברנו ידע וניסיון רב. כצוות מקצועי, אנו תמיד מתעדכנים במגמות הטכנולוגיות המשתנות ומתאימים את עצמנו בהתאם. אנו עובדים בשיתוף פעולה עם מעצבים בעלי עין חדה לאסתטיקה. לרשותנו רשימה מקיפה של ביקורות חיוביו מלקוחות מרוצים.

מקצועיות מעל לכל

גישתנו לעבודה היא בוגרת ואחראית. אנו מתגאים במקוריות שלנו ובתשומת הלב הקפדנית לפרטים. אנו מתרגשים מכל אירוע ומבחינתנו כל לקוח הוא לקוח מועדף. צוות העבודה שלנו מקפיד על אתיקה מקצועית, נימוס ועובד לפי פרוטוקול מסודר. צוות פלאנרז יכול להבטיח את ההוצאה לפועל של המערך המתוכנן עבור האירוע.

להצעות מחיר, יעוץ ופרטים נוספים, פנו אלינו, פלאנרז הפקות.

טלפון ישיר

מלא פרטים ונחזור אליך

מבקשים פרטים נוספים על אודות פלאנרז הפקות? מלאו את הטופס או טלפנו:

072-392-9100


גלרייה

לגלריית תמונות לחץ כאן

לגלריית סרטונים לחץ כאן

אודות פלאנרז הפקות
3.9 (78.67%) 30 votes

צור קשר
דילוג לתוכן