Search
Close this search box.

כך תהפכו אירוע עסקי קטן לגדול מהחיים

  השאירו פרטים או התקשרו:
  077-231-1100

  הפקת אירועים בהתאמה אישית


  Wedding photo created by senivpetro – www.freepik.com

  הפקת אירועים עסקיים הוא תחום המתחבר באופן די טבעי לגודל ועוצמה, כלומר ככל שהאירוע גדול יותר כך גדל עמו גם התקציב וכן האפשרויות הגלומות ליצירת אירוע מרהיב ומרשים יותר. מנגד האתגר האמיתי לעתים הוא להפיק אירוע עסקי קטן ומוצלח בעבור עשרות בודדות של אורחים ולספק מענה מושלם המחבר בין איכות, נוחות והדר לאותנטיות ופשטנות – ובעיקר להצליח "לגעת" בכל אורח ואורח ולהשיג את מטרת האירוע המשתנה בין אירוע עסקי אחד לאחר.

  ריכזנו עבורכם את הפרמטרים המרכזיים בהפקת אירוע עסקי קטן עליהם חשוב לתת את הדעת

  1. בחירת המקום – לבחירת הלוקיישן השפעה מכרעת על כל אירוע ואירוע, בוודאי במקרה של אירועים עסקיים. במקרה של אירועי ענק בהם מגיעים אורחים מכל רחבי הארץ, הבחירה תהיה במקום מרכזי ונגיש באמצע הדרך. במקרה של אירועים עסקיים קטנים חשוב לבחור מקום הנושק לאזור הגאוגרפי ממנו מגיעים מרבית המשתתפים. כמו כן חשוב לבחור במקום בעל שטח שאינו עצום, על מנת שהאירוע לא ישדר ריקנות ועם זאת מקום מרווח דיו בעל כל התשתית הטכנולוגית והאישית לאירוח אירועים מכבדים ומהנים.
  2. תוכן ובידור – לאירוע עסקי קטן יש להתאים את התוכן בקפידה, כאשר ישנו פחות מקום לבדרנים מובילים או הופעות גדולות, אך הרצאות אינטימיות והעברת ערך מוסף ללא הצורך בחיפוש אחר מכנה משותף נמוך, יובילו לשדרוג האירוע. יש להביא בחשבון את אופי האירוע והמשתתפים, זהות ותחומי עניין, על מנת להתאים את התוכן. ישנן חברות רבות בישראל המתמחות בבידור לסוג זה של אירועים ויכולות לסייע בהליך הבחירה וכמובן הביצוע.
  3. אוכל וכיבוד – בכל אירוע עסקי, קטן כגדול, לתפריט ולאיכות הכיבוד משמעות רבה. אירועים עסקיים קטנים יכולים להתאפיין במטבחי בוטיק מעולים, מנות אישיות קטנות, ייחוד בבחירת המנות וזאת במקום מזנון פתוח עשיר להמונים. מלצרים רצים עם מגשים עמוסים בכל טוב והגשה לשולחן מתאימים יותר לאירועים קטנים, אולם יש בהחלט מקום גם לדוכני מזון חם וטרי, תוך התייחסות מוקפדת לאיכות המזון ולמגוון. יש להתאים את תצורת ההגשה ומועד הארוחה לאופי האירוע ומטרותיו. במקרה של מזנון חופשי ו/או דוכני מזון כדאי לעצור את ההגשה במועד ההרצאה / הפעילות הבידורית.
  4. שי אישי – אירועים עסקיים קטנים הם הזדמנות מצוינת לחתום בהענקת שי ממותג אישי לאורחים. מה שעשוי להיות יקר או מורכב במקרה של אירועים המוניים, תורם לתחושת האינטימיות ותשומת הלב האישית במקרה של אירועים קטנים.

  לסיכום הדברים, הפקת אירועים עסקיים קטנים היא לא פחות מאשר אומנות, כאשר תשומת הלב הנדרשת לכל פרט ופרט אינה פחותה ואף עולה על זו הנדרשת באירועים גדולים. הבטחת הצלחת הערב מתחילה ראשית בבחירת מקום מתאים לאירוע עסקי וממשיכה בתכנון וראיה של כל פרט לאורך האירוע, להנאת כלל האורחים והמוזמנים.

  4/5 - (3 votes)

  כתבות מומלצות

  הפקת אירועים בשילוב קייטרינג חלבי

  עומדים לפני אירוע גדול או מתכננים אירוע אינטימי קטן ומשפחתי? יש הרבה הכנות לכל סוגי האירועים, בין אם מדובר על אירוע חברה ובין אם מדובר על אירוע בת מצווה או בר מצווה בחצר הבית. ההכנות

  אוהלי ישראל - השכרת אוהלים לאירועים 

  השכרת אוהלים לאירועים 

  בארץ יש מגוון חברות בהן ניתן להשכיר אוהלים לאירועים, חברות אלה מספקות בד"כ מגוון פתרונות בתחום האוהלים להשכרה לאירועים פרטיים ולאירועים עסקיים מכל סוג. חשוב מאוד לבחור בחברה עם ניסיון עשיר בתחום תכנון, הקמת ותחזוקה

  רוצים קיאק פירות באירוע שלכם

  רוצים קיאק פירות באירוע שלכם?

  הבחירות שתעשו לקראת האירוע הן אלה שאמורות להפוך אותו להיות שונה ומיוחד. קיאק פירות מביא איתו יתרונות רבים שלא תמצאו באף אופציה אחרת שניצבת לפניכם. אם הגעתם להחלטה כי זוהי הבחירה הנכונה בשבילכם תצטרכו להכיר

  צור קשר
  צור קשר

  פלאנרז הפקות אירועים

  טלפון: 077-231-1100

  השאירו פרטים לתיאום פגישה