Search
Close this search box.

צילום אירועים בתקופת הקורונה

  השאירו פרטים או התקשרו:
  077-231-1100

  הפקת אירועים בהתאמה אישית


  קרדיט לתמונה: pexels

  כישראלים, אנחנו אוהבים לחגוג, וכל אירוע קטן הוא סיבה מספיק טובה להתחיל בחגיגה. אירועים עסקיים או משפחתיים הם נקודות ציון משמעותיות בחיינו, ולכן חשוב שיהיה לנו תיעוד מהרגעים המיוחדים האלה, באמצעות צילום מקצועי ואיכותי.

  באנו לעשות שמח

  בתקופה האחרונה אמנם נאסרו התקהלויות ואירועים המוניים, אך ככלל, אנחנו הישראלים ידועים באופי החם שלנו, ובאהבתנו לאירועים וחגיגות עם המשפחה והחברים הקרובים אלינו.

  אירועים חגיגיים סובבים אותנו מכל עבר, בין אם זה במהלך החיים- מימי הולדת, דרך בר או בת-מצווה ועד לחתונה, ובין אם זה אירועים עסקיים מטעם העבודה. המשותף לכל האירועים הללו הוא עצם העובדה שמדובר בנקודת ציון חשובה בחיינו, ולכן כדאי שתהיה לנו מזכרת ראויה מאירוע שכזה.

  צילום אירועים

  תחום האירועים השתדרג בכמה וכמה רמות בשנים האחרונות, וזוכה להפקות מרהיבות, עתירות עיצוב ותקציב, שכן בסופו של דבר לא חוגגים אירוע כל יום. כך, ניתן למצוא היום באירועים רבים שלל אטרקציות ועיצובים מרהיבים, כמו משלוחי עוגות מיוחדות כניסות ייחודיות של בעלי האירוע למקום האירוע ואביזרי אטרקציות רבים ומגוונים.

  בסופו של דבר, אירוע עסקי או משפחתי לא חוגגים בכל יום ולכן חשוב לנו לתעד ולהנציח את הרגעים המשמעותיים הללו באמצעות צילום מקצועי ואיכותי, בטח ובטח כשלאירוע נלווית הפקה ססגונית ומרהיבה. כך, צילום החוגגים, הנצחת מגש פירות מעוצב ותיעוד ההנאה על פני הנמצאים, ילוו אותנו במשך זמן רב, ויזכירו לנו את האירוע החוויתי שעברנו.

  על מה חשוב להקפיד כשבוחרים צלם אירועים?

  להפקת האירוע נלווים תכנונים רבים והחלטות רבות שעלינו לקבל כבעלי האירוע. אם זה הבגדים שנלבש, האוכל שיוגש, רמת העיצוב בעולם ועוד. לכן, כדי להסיר דאגה אחת מליבנו, מומלץ לבחור צלם מקצועי שינציח עבורנו את הרגעים המיוחדים.

  כשבוחרים צלם אירועים, מומלץ לוודא מה צילום האירוע כולל. פעמים רבות, חבילת צילום הכוללת צילומי בוק, צילום האירוע עצמו וקליפ מיוחד, יכולה להתגלות כזולה בצורה משמעותית, עד כדי כמה אלפי שקלים.

  פרט נוסף חשוב שעליו יש להקפיד הוא הוותק והניסיון שיש לצלם באירועים. ככל שהצלם נמצא בתחום הצילום יותר זמן, בעל ניסיון עשיר בצילום מגוון אירועים- בר או בת-מצווה, חתונות, אירועים עסקיים ועוד, הרי שתוכלו להבטיח לעצמכם ראש שקט.

  כיצד נבחר צלם אירועים?

  בראש ובראשונה מומלץ לשמוע ולצבור המלצות מחברים ואנשים הקרובים אלינו. לאחר שריכזנו מספר שמות של צלמים, מומלץ לבקר באתר של הצלמים, לראות תיקי עבודות, צילומים ממגוון אירועים ולראות ביקורות גם של אנשים אחרים שאינם מוכרים לנו.

  לאחר ההתרשמות הכללית, כדאי לקבוע פגישה אישית עם הצלם, לברר באיזה ציוד צילום משתמש, האם משתמש בצוות צלמים נוסף ומה סגנון הצילום המאפיין אותו. כך, תוכלו לוודא את התאמת הצלם לאירוע שלכם ולקונספט שהחלטתם שילווה אותו.

  דרג

  כתבות מומלצות

  הפקת אירועים בשילוב קייטרינג חלבי

  עומדים לפני אירוע גדול או מתכננים אירוע אינטימי קטן ומשפחתי? יש הרבה הכנות לכל סוגי האירועים, בין אם מדובר על אירוע חברה ובין אם מדובר על אירוע בת מצווה או בר מצווה בחצר הבית. ההכנות

  אוהלי ישראל - השכרת אוהלים לאירועים 

  השכרת אוהלים לאירועים 

  בארץ יש מגוון חברות בהן ניתן להשכיר אוהלים לאירועים, חברות אלה מספקות בד"כ מגוון פתרונות בתחום האוהלים להשכרה לאירועים פרטיים ולאירועים עסקיים מכל סוג. חשוב מאוד לבחור בחברה עם ניסיון עשיר בתחום תכנון, הקמת ותחזוקה

  רוצים קיאק פירות באירוע שלכם

  רוצים קיאק פירות באירוע שלכם?

  הבחירות שתעשו לקראת האירוע הן אלה שאמורות להפוך אותו להיות שונה ומיוחד. קיאק פירות מביא איתו יתרונות רבים שלא תמצאו באף אופציה אחרת שניצבת לפניכם. אם הגעתם להחלטה כי זוהי הבחירה הנכונה בשבילכם תצטרכו להכיר

  צור קשר
  צור קשר

  פלאנרז הפקות אירועים

  טלפון: 077-231-1100

  השאירו פרטים לתיאום פגישה