Search
Close this search box.

מסיבת אירוסין מושלמת

  השאירו פרטים או התקשרו:
  077-231-1100

  הפקת אירועים בהתאמה אישית


  הטבעת הנוצצת שאת עונדת מסמלת אירועים מהנים רבים שעתידים לבוא. להלן כל מה שאת (או מפיקת האירוע שלך) צריכה לדעת לארגון מסיבת אירוסין המושלמת

  שלב 1. תחליטו מי יהיו עורכי המסיבה

  אתם רוצים לערוך את מסיבת האירוסין שלכם? לכו על זה! באופן מסורתי הורי הכלה הם עורכי המסיבה, אך בימינו מקובל לגמרי שכל אחד ממקורבי הזוג ייקח על עצמו את התפקיד הזה, או שמספר אנשים (למשל, שני זוגות ההורים) יערכו מסיבה ביחד.

  כמו כן, ניתן לערוך יותר ממסיבת אירוסין אחת על-ידי אנשים שונים. כך שאין צורך להילחץ אם הוריכם רוצים לערוך אירוע רשמי רק עבור המשפחה, בעוד שייתכן שאתם מעדיפים לערוך משהו פחות רשמי עבור חבריכם.

  בנוסף, הגיוני לערוך שתי מסיבות אם אתם מתגוררים בערים שונות מאלה של משפחותיכם. תפקידי ארגון בדרך כלל כוללים שליחת הזמנות, הרמת כוסית ותשלום על המסיבה, כך שמי שמחליט לקחת על עצמו את המשימה צריך לזכור זאת.

  שלב 2. תיקחו פסק זמן לנשום – ולאחר מכן תקבעו תאריך

  בהסתמך על משך תקופת האירוסין שלכם, אתם יכולים לערוך מסיבה החל ממספר שבועות לאחר ההצעה ועד שישה חודשים לאחר תחילת תכנון החתונה. בעוד שמפגש משפחתי אינטימי ומאולתר בסוף השבוע שלאחר ההצעה הוא הזדמנות מושלמת לפרוץ מהבועה, אל תקבעו אירוע חשיפה מפואר בחודש הראשון.

  תנו לעצמכם קצת זמן לחשוף את סטטוס האירוסין החדש שלכם ותספגו את העובדה שאתם עתידים להתחתן לפני שאתם קופצים לתכנון המסיבה הראשונה שלכם.

  כמו כן, המתנה נותנת לכם זמן לחזות את גודל רשימת האורחים, הסגנון, והמיקום של החתונה שלכם, מה שיעזור לכם לקבל החלטה לגבי סוג האירוע שאתם רוצים לארגן עבור מסיבת האירוסין.

  שלב 3. תקבעו את התקציב

  תקציבים מפורטים אינם מיועדים רק לחתונה, וזה ייתן לכם הזדמנות לתרגל את עיבוד המספרים האלה. אפילו אם אתם מארגנים אירוע מאוד מצומצם, תקציב הוא בכל זאת רעיון טוב, בגלל שאתם (או מי שעורך את המסיבה) ירצה לקבל מושג לגבי הסכום המציאותי אותו ניתן לבזבז.

  כמו כן, ידיעת התקציב שלכם תעזור לכם לצמצם את הרעיונות למקום האירוע ולהחליט לגבי מספר האורחים שאתם יכולים להזמין.

  שלב 4. תבחרו מקום שמתאים לרשמיות

  מסעדה או בית הם בחירה קלאסית למסיבת אירוסין, אך אין סיבה שתגבילו את עצמכם לשתי האפשרויות הללו, וכל מקום – החל מגלריית אמנות ועד חוף ים – הם בחירה אפשרית. בדיוק כמו מקום החתונה, המקום שאתם בוחרים צריך להתאים לרשמיות של המסיבה אותה ברצונכם לערוך, כך שאם אתם חושבים בכיוון פחות רשמי, החצר האחורית שלכם או פארק מקומי יכולים להיות אפשרות נהדרת.

  עבור משהו רשמי יותר, אתם יכולים לבחור במועדון גן או גג של בית מלון. כאשר אתם מחליטים לגבי המקום והרשמיות, תזכרו: אתם לעולם לא רוצים לגנוב את ההצגה מהחתונה עצמה, כך שתנסו ליצור אווירה אחרת במסיבת האירוסין – אולי תאזנו בין חתונת היעד לבין מסיבה עם ארוחת ערב ביתית או תפרידו בין אירוע עם לבוש רשמי לבין מסיבת אירוסין בסגנון ארוחת מזנון עם ישיבה על הרצפה.

  שלב 5. ערכו את רשימת האורחים שלכם

  כאשר מדובר בתכנון מסיבת אירוסין, אין חוקים, מלבד לחוק החשוב הזה: כל אורח שמוזמן למסיבת האירוסין שלכם צריך להיות מוזמן גם לחתונה שלכם.

  זאת אומרת שעליכם לחשוב על גודל החתונה שלכם לפני שאתם מחברים את רשימת האורחים למסיבת האירוסין – אתם לא תרצו לערוך מסיבת אירוסין של 100 אנשים אם אתם מתכננים חתונה אינטימית של 50 אנשים.

  אם אינכם יודעים עדיין את רשימת האורחים שלכם (וזה בסדר!) פשוט תשמרו על רשימה מצומצמת עם משפחה וחברים קרובים כדי להבטיח להימנע בהמשך מפגיעה ברגשות.

  שלב 6. תשלחו הזמנות זמן רב מראש

  בדיוק כמו מקום האירוע, כך גם ההזמנות שלכם צריכות להתאים לרשמיות של האירוע אותו אתם מתכננים. הזמנות בדוא"ל בסגנון קיצי מקובלות לגמרי עבור אירוע בחצר האחורית, אך עבור ארוחת ערב במסעדה מפוארת, כדאי לכם לשקול הזמנה על נייר, אפילו אם זאת הזמנה מודפסת פשוטה שאתם הכנתם בעצמכם.

  אם כבר בחרתם מעצב הזמנות עבור החתונה שלכם, תבדקו אם הוא יכול לתת לכם מחיר מיוחד. ואל תדאגו אם עדיין לא החלטתם לגבי פלטת צבעים – הזמנות למסיבת האירוסין שלכם לא צריכות להתאים ליתר ניירות המכתבים המעוצבים שלכם.

  תשלחו את ההזמנות לפחות חודש מראש (שישה שבועות מראש אם אורחים רבים מגיעים אל מחוץ לעיר). אין צורך ב"שריינו את התאריך" רשמי, אך ברגע שסגרתם תאריך, יהיה רעיון טוב ליידע את האורחים שלכם מפה לאוזן לפני שאתם שולחים את ההזמנות הרשמיות.

  שלב 7. תחליטו לגבי התפריט

  בוודאי שאינכם צריכים להגיש ארוחת ערב בת חמש מנות עם בר פתוח (אלא אם אתם רוצים), אך בהחלט צריך שיהיה משהו לנשנש ולשתות במסיבה שלכם. כל דבר יכול להתאים, החל ממתאבנים מסתובבים או דוכנים עם תפריט טעימות וכלה בעל-האש עם אפשרות לאכול מתי שרוצים.

  אם אינכם מגישים ארוחה מלאה, עליכם לבחור זמן בין ארוחות טיפוסיות ולהבהיר זאת בהזמנה, כדי שהאורחים שלכם ידעו למה לצפות. לדוגמה: "הצטרפו אלינו לחגיגות האירוסין של שירה ואביב עם קינוחים ושמפניה". אנחנו אוהבים את הרעיון של אירוע אחר-הצהריים עם בר חטיפים ומרגריטות או ארוחת בוהריים עם דוכני חביתות ומימוזה.

  רעיון נוסף: הוסיפו נגיעה אישית לאוכל ולשתייה על-ידי הצעת מאכלים מתאריך מיוחד או חופשה מיוחדת, כגון רולים של סושי וקוקטיילים עם סאקה עבור תפריט בהשראה יפנית.

  קוקטיילים מיוחדים למסיבת אירוסין
  מקור: realsimple.com

  שלב 8. תחשבו על התפאורה

  השקיעו מחשבה מסוימת בתפאורה, אך אל תחשבו על זה יותר מדי. הצבעים והסגנון של מסיבת האירוסין שלכם לא צריכים להתאים באופן מושלם, או אפילו לא צריכים להתאים כלל, לאלה של חתונתכם.

  כאשר יש לכם ספק, תשמרו על פשטות – מספר זרי פרחים טריים או פרחים מלאכותיים מיד יוסיפו חיים לכל מקום.

  אתם יכולים לעבוד עם בעל חנות פרחים כדי שיעשה מספר סידורים קטנים, אך זהו גם זמן נהדר להתנסות בהכנת כמה פרויקטי DIY (עשה זאת בעצמך). רוצים לחשוב מעבר לפרחים? תקשטו את השולחנות בבד צבעוני, מבחר של נרות, או פריטים שרומזים על נושא החתונה שלכם, כמו צדפות במידה ומדובר בחתונה על חוף הים.

  סידור שולחן אוכל במסיבת אירוסין על החוף
  מקור: weddingchicks.com

  שלב 9. תחשבו על אסטרטגיית מתנות

  בשונה ממסיבת הרווקות והחתונה עצמה, במסיבת אירוסין לא בהכרח ניתנות מתנות. עם זאת, תמיד יש סיכוי שתקבלו כמה. אם אתם מקווים לקבל מתנות במסיבת האירוסין שלכם, אז זה יהיה זמן נהדר להתחיל לנהל את רשימת המתנות שלכם, כך שאתם יכולים להוסיף קישור לאתר האינטרנט של החתונה שלכם בהזמנה שלכם (במידה ודאגתם לבנות אתר חתונה).

  אם אתם מעדיפים שהאורחים לא יביאו מתנות או שברצונכם להציע ארגון צדקה מועדף אליו הם יכולים לתרום במקום המתנות, אזכור מנומס בהזמנה יבהיר זאת.

  ביום האירוע, אם האורחים בסופו של דבר יביאו מתנות למסיבה, תמצאו מקום דיסקרטי ובטוח לאחסן אותן, כדי שאורחים אשר מגיעים בידיים ריקות לא ירגישו לא בנוח.

  שלב 10. הקצו תפקידים

  בימים אלה, ניתן לשמוע על השכרת שירותים של צלם או אפילו צלם וידאו או מארגן לצורך מסיבת אירוסין משוכללת יותר. בוודאי שאתם לא חייבים לעשות זאת, אך ייתכן שתצטרכו לגייס כמה חברים ובני משפחה שיעזרו לכם עם משימות כמו הושבה, איסוף מתנות וצילום תמונות. החליטו מראש מי יהיה טוב במה ותשאלו אם אנשים יוכלו להושיט לכם יד, כדי שתוכלו להתמקד בבילוי עם האורחים.

  שלב 11. הכינו בגדים למסיבה

  המסיבה הראשונה שלכם בתור זוג אשר עתיד להתחתן ראויה לזכות בלבוש מיוחד! כאשר אתם קונים משהו חדש (או פושטים על הארון שלכם), תחשבו על האווירה והמקום של המסיבה.

  עבור הכלה לעתיד, מלבד לדברים הברורים (אל תלבשי שמלת ערב ארוכה עם חרוזים למסיבה פשוטה בחצר האחורית), תבחרי במשהו שלא יתעלה על מראה החתונה שלך אך יהיה מספיק מיוחד כדי שתתבלטי מבין האורחים שלך.

  שמלת קיץ תתאים לאירוע בחוץ, או שעבור חגיגה מפוארת יותר, שמלת קוקטייל תהיה בחירה בטוחה. ועבור החתן לעתיד, בעוד שאתה לא צריך ללבוש חליפה עם עניבה (ובוודאי שלא טוקסידו) – אלא אם האירוע דורש זאת – עליך להתאים לרמת הרשמיות של בת זוגך.

  חושבים לארגן מסיבת אירוסין משלכם? מעוניינים ביעוץ ממקצוענים? צרו קשר – https://plannerz.co.il

  5/5 - (6 votes)

  כתבות מומלצות

  הפקת אירועים בשילוב קייטרינג חלבי

  עומדים לפני אירוע גדול או מתכננים אירוע אינטימי קטן ומשפחתי? יש הרבה הכנות לכל סוגי האירועים, בין אם מדובר על אירוע חברה ובין אם מדובר על אירוע בת מצווה או בר מצווה בחצר הבית. ההכנות

  אוהלי ישראל - השכרת אוהלים לאירועים 

  השכרת אוהלים לאירועים 

  בארץ יש מגוון חברות בהן ניתן להשכיר אוהלים לאירועים, חברות אלה מספקות בד"כ מגוון פתרונות בתחום האוהלים להשכרה לאירועים פרטיים ולאירועים עסקיים מכל סוג. חשוב מאוד לבחור בחברה עם ניסיון עשיר בתחום תכנון, הקמת ותחזוקה

  רוצים קיאק פירות באירוע שלכם

  רוצים קיאק פירות באירוע שלכם?

  הבחירות שתעשו לקראת האירוע הן אלה שאמורות להפוך אותו להיות שונה ומיוחד. קיאק פירות מביא איתו יתרונות רבים שלא תמצאו באף אופציה אחרת שניצבת לפניכם. אם הגעתם להחלטה כי זוהי הבחירה הנכונה בשבילכם תצטרכו להכיר

  צור קשר
  צור קשר

  פלאנרז הפקות אירועים

  טלפון: 077-231-1100

  השאירו פרטים לתיאום פגישה