המלצות לשליחת הזמנות חתונה בדואר

  השאירו פרטים או התקשרו:
  077-231-1100

  הפקת אירועים בהתאמה אישית


  כל ההזמנות ליום החתונה שלכם חתומות, סגורות במעטפה ומוכנות להישלח ליעד הסופי בשלמותן – לפחות זו התקווה! לאחר כמה חודשי עבודה על ההזמנות שלכם, אתם כנראה מרגישים שאתם יודעים כל מה שיש לדעת על מוצרי הנייר האלה.

  אך לפני שאתם הולכים למשרד הדואר בכדי לשלוח את ההזמנות שלכם, ישנם כמה דברים חשובים שעליהם אולי לעולם לא חשבתם, אך עליכם לקחת אותם בחשבון. ובכן, בלי עיכובים נוספים, להלן חמישה דברים שיש לעשות כדי להפיק את המיטב משליחת ההזמנות שלכם.

  1. החדרה של ממחטות נייר מוסיפה לא רק למראה

  בעוד שהוספה של ממחטות נייר בין שכבות ההזמנות שלכם יכולה להגדיל את העלויות, היא גם יכולה לעזור למנוע מהדיו להימרח. אם אתם בוחרים להשתמש בדיו צבעוני וכהה יותר בהזמנות שלכם, או שבחרתם בתרמוגרפיה, ההזמנות שלכם עלולות להיצמד אחת לשנייה בעודן עושות את דרכן בדואר.

  אם לא מאוחר מדי, הוסיפו מעט ממחטות נייר בכדי להבטיח שההזמנות היפות שלכם מגיעות בצורה שלמה ונקייה.

  2. הזמנות מרובעות דורשות דמי משלוח גבוהים יותר

  עקב הצורה הבלתי רגילה, מעטפות מרובעות דורשות דמי משלוח גבוהים יותר בדואר. בעוד שזה לא הבדל כספי גדול (כ- 20 סנט לגלויה, בהסתמך על הגודל), אתם יכולים בקלות לחסוך כמה דולרים נוספים אם תבחרו בהזמנות המלבניות הרגילות.

  אם אתם מחפשים דרכים אחרות לחסוך על ההזמנות שלכם, בחרו בגלויית RSVP ולא בגלויית משוב מסורתית לשליחה בדואר, מאחר ועלותו של בול גלויה נמוכה יותר מבול רגיל.

  3. לעולם אל תלקקו את החלק הדביק כדי לסגור את המעטפות

  בכדי להימנע מכך שאחת ממעטפותיכם היקרות תיפתח בדרך, חזקו את סגירת המעטפות שלכם באמצעות שימוש בדבק או חומר דביק חזק אחר. ליקוק אינו רק בלתי נעים בפה (הטעם! חתכי הנייר!), הוא גם לא מבטיח שהחבילה תגיע בשלמותה.

  לנגיעה יפה, הוסיפו מדבקה או חתיכה של נייר דבק צבעוני, אך אל תסמכו על הדברים האלה בתור שיטות סגירה עיקריות. הם יכולים ליפול או להיתפס בפריטים אחרים במהלך המשלוח.

  4. תמיד תיקחו את ההזמנות שלכם למשרד הדואר

  כדי לקבל שלוות נפש נוספת (וכדי להימנע מסיכוני איתני הטבע), לעולם אל תשימו אותן בתיבת דואר ברחוב. אם תמסרו אותן ישירות למשרד הדואר, הן פחות צפויות להינזק במהלך המשלוח, ואתם יכולים להבטיח שעשיתם הכל נכון, החל מהמשלוח וכלה ברישום הכתובות.

  זהו שלב חשוב במיוחד אם אתם משתמשים בבולי ווינטג' – הם עשויים להיות בעייתיים!

  5. בקשו ממשרד הדואר לסמן את החותמות באופן ידני

  במקום לתת למשרד הדואר להעביר את ההזמנות שלכם במערכת מיון ממוכנת (שמסמנת את המעטפה בקווים עבים בפינה הימנית העליונה ועשויה לפגוע במעטפה בתהליך), בקשו מהם "לסמן ידנית" את ההזמנות שלכם.

  זה אומר שהם ישתמשו בחותמת דיו מיוחדת כדי לסמן את ההזמנה שלכם, והם ימיינו אותן ידנית, מה שיפחית את הסיכון לנזק.

  בעוד שמשרדי דואר מסוימים מסרבים לעשות זאת, רובם מתגמשים אם אתם מגיעים במהלך שעות דוממות.

  ראו גם: אטרקציות לחתונה | הפקת אירועים | הפקת אירועים עסקיים | הפקת בת מצווה | ארגון חתונה | הפקות אירועים

  3.5/5 - (8 votes)

  כתבות מומלצות

  הפקת אירועים בשילוב קייטרינג חלבי

  עומדים לפני אירוע גדול או מתכננים אירוע אינטימי קטן ומשפחתי? יש הרבה הכנות לכל סוגי האירועים, בין אם מדובר על אירוע חברה ובין אם מדובר על אירוע בת מצווה או בר מצווה בחצר הבית. ההכנות

  אוהלי ישראל - השכרת אוהלים לאירועים 

  השכרת אוהלים לאירועים 

  בארץ יש מגוון חברות בהן ניתן להשכיר אוהלים לאירועים, חברות אלה מספקות בד"כ מגוון פתרונות בתחום האוהלים להשכרה לאירועים פרטיים ולאירועים עסקיים מכל סוג. חשוב מאוד לבחור בחברה עם ניסיון עשיר בתחום תכנון, הקמת ותחזוקה

  רוצים קיאק פירות באירוע שלכם

  רוצים קיאק פירות באירוע שלכם?

  הבחירות שתעשו לקראת האירוע הן אלה שאמורות להפוך אותו להיות שונה ומיוחד. קיאק פירות מביא איתו יתרונות רבים שלא תמצאו באף אופציה אחרת שניצבת לפניכם. אם הגעתם להחלטה כי זוהי הבחירה הנכונה בשבילכם תצטרכו להכיר

  צור קשר
  צור קשר

  פלאנרז הפקות אירועים

  טלפון: 077-231-1100

  השאירו פרטים לתיאום פגישה