12 עובדות שלא ידעתם על בת מצווה


  התקשרו: 0723929100, או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  הפקת אירועים בהתאמה אישית
  בת המצווה, נקודת זמן מרגשת בה כל ילדה הופכת לנערה, היא כבר מזמן לא "עוד יום הולדת רגיל" אלא חוויה משמעותית ומכוננת שכל נערה בוחרת לחגוג בדרכה שלה. לרגל החזרה ההדרגתית לשגרה, ובעקבותיה גם החזרה ההדרגתית למסיבות בת המצווה, החלטנו לבדוק מה עומד מאחורי המנהג המיוחד הזה. קבלו 12 עובדות על המסורת הכי צבעונית שיש:

  1. מילדה לאישה 

  הרעיון שעומד מאחורי האירוע הוא שבגיל 12 נפרדת הנערה הצעירה משנות ילדותה ומצטרפת לציבור הבוגרים. וזה לא רק בתיאוריה אלא גם מבחינה פיזית ממש! בגיל 12 (בממוצע) נערות מקבלות את המחזור הראשון שלהן ולמעשה מבחינה גופנית ומינית הופכות מילדות לנשים. כבר סיבה לחגוג לא?

  2. תזכי למצוות

  אירוע בת המצווה למעשה מציין את יום הולדת ה-12 של ילדה יהודייה. על פי ההלכה היהודית, החל מגיל זה היא הופכת לנערה בוגרת וחייבת בקיום מצוות ומכאן נגזר שם המנהג – בת *מצווה*.

  3. בוגרות יותר, חכמות יותר

  חשבתם פעם למה בנות חוגגות את הכניסה…

  קרא עוד…

  כתבות מומלצות

  טוויסט מודרני לחתונה יהודית מסורתית

  עולים למצוות » פתח תקוואי

  יום הבר המצווה הוא יום מרגש וחשוב בחיים של נערי ישראל אך לא כולם זוכים לחגוג אותו בשמחה, ביוזמה מיוחדת של ראש עיריית פ"ת מר רמי גרינברג ויו"ר המועצה הדתית מר ראובן יוסופוב נחגג אירוע

  5 סידורים שחברת הפקה תעשה עבורך לפני החתונה

  זינוק במספר העולים להר הבית

  ראש ישיבת צפת הרב אייל יעקובוביץ' עלה היום להר הבית, והתרגש מהשינויים החיוביים שעוברים על המקום הקדוש פעם אחר פעם. גם הרב מנחם מקובר עלה היום להר הבית יחד עם אשתו הרבנית, וביתו שחוגגת בת

  צור קשר
  צור קשר

  פלאנרז הפקות אירועים

  טלפון: 0723929100

  השאירו פרטים לתיאום פגישה