שרשרת הדבקה בירוחם בגלל מסיבה ובת מצווה


  התקשרו: 0723929100, או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  הפקת אירועים בהתאמה אישית
  מסיבת שמיניסטים ואירוע משפחתי יצרו שרשרת הדבקה חדשה ומדאיגה בירוחם ‑ שאילצה את ראש המועצה, טל אוחנה, להפוך לסוג של חוקרת אפידמיולוגית.

  בהיעדר חקירה ראויה של משרד הבריאות, במועצה פתחו בחקירה עצמאית בניסיון לקטוע את השרשרת. הכול התחיל ב-31 באוגוסט, אז קיימו תלמידי כיתה י"ב מבית הספר דרכא ספיר בירוחם מסיבה שבה היה חולה קורונה פעיל. לפני שבוע התקיימה בת מצווה בדימונה בה השתתפה חולת קורונה, שאומתה יום למחרת.

  שני האירועים האלה הקפיצו את מספר המאובחנים במועצה, שמונה מעט יותר מ-10,000 תושבים, משניים ל-30, לאחר מכן ל-50 ובסופו של דבר ל-72. המסיבה גרמה להדבקה של 30 בני אדם, והאירוע המשפחתי שהתקיים כמה ימים לאחר מכן הביא להדבקה מקומית באחד השולחנות, כשנערה בכיתה י"ב שנדבקה במסיבה הדביקה בעצמה שתי נערות אחרות.

  לאחר שהתברר שעשרות שמיניסטים נדבקו, פנתה ראש המועצה לתושבים בפייסבוק וביקשה מהם לשמור על ההנחיות. "כולנו צריכים לעבוד קשה", היא…

  קרא עוד…

  כתבות מומלצות

  הפקת אירועים וחתונות פלאנרז

  איך לבחור ספק של תלבושות לחינה?

  אירוע חינה זהו אירוע מרגש ומשמעותי אצל עדות רבות במדינת ישראל. כיום יותר ויותר זוגות כמה ימים לפני החתונה חוגגים עם המשפחה והחברים את הטקס המסורתי הזה. בעיקר עדות כמו מרוקאים, תימנים, טריפוליטאים, עיראקים הודים

  צור קשר
  צור קשר

  פלאנרז הפקות אירועים

  טלפון: 0723929100

  השאירו פרטים לתיאום פגישה