שלוש נערות מהנגב שלא חגגו בת מצווה חוגגות שבועות


  התקשרו: 0723929100, או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  הפקת אירועים בהתאמה אישית
  עונת האירועים נפתחה באופן רשמי. ספירת העומר מאחורינו וההזמנות לחתונות מגיעות בקצב מסחרר. בין אם מדובר באירועים חדשים ובין אם כאלה שנדחו מהשנה שעברה, כמעט ולא ניתן למצוא כיום אולם אירועים עם תאריכים פנויים לחודשי הקיץ. אם תרצו, עונת ה'פריים טיים' באולמות האירועים מלאה עד אפס מקום.

  4 צפייה בגלריה

  בנות המצווה בשדות החיטה במרחבי הנגב

  (הרצל יוסף)

  לצד החתונות שנדחו, נישה נוספת של אירועים שנדחתה למועד לא ידוע היא של בנות המצווה. בניגוד לבר מצוות, המצוינות בהנחת תפילין, או בריתות שנערכו גם בבתים פרטיים בשנה האחרונה, לאירועי בת המצווה אין חשיבות מסורתית־הלכתית בקיומו בגיל 12 בדיוק.

  משבר הקורונה שפגע בלא מעט אנשים ומגזרים, דחק את העצב של בנות המצווה הצידה. תכנונים גרנדיוזיים מרשימים הפכו למסדר דמעות, החיוך התחלף בעצב, וציון האירוע החגיגי הסתכם במקסימום מסיבת יום הולדת משודרגת בחצר הבית.

  רגע לפני חג השבועות שלוש בנות מצווה שנאלצו…

  קרא עוד…

  כתבות מומלצות

  טוויסט מודרני לחתונה יהודית מסורתית

  עולים למצוות » פתח תקוואי

  יום הבר המצווה הוא יום מרגש וחשוב בחיים של נערי ישראל אך לא כולם זוכים לחגוג אותו בשמחה, ביוזמה מיוחדת של ראש עיריית פ"ת מר רמי גרינברג ויו"ר המועצה הדתית מר ראובן יוסופוב נחגג אירוע

  5 סידורים שחברת הפקה תעשה עבורך לפני החתונה

  זינוק במספר העולים להר הבית

  ראש ישיבת צפת הרב אייל יעקובוביץ' עלה היום להר הבית, והתרגש מהשינויים החיוביים שעוברים על המקום הקדוש פעם אחר פעם. גם הרב מנחם מקובר עלה היום להר הבית יחד עם אשתו הרבנית, וביתו שחוגגת בת

  צור קשר
  צור קשר

  פלאנרז הפקות אירועים

  טלפון: 0723929100

  השאירו פרטים לתיאום פגישה