סדנאות בת מצווה נוספות של סיון רהב-מאיר


  התקשרו: 0723929100, או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  הפקת אירועים בהתאמה אישית
  סיוון רהב מאיר

  צילום: עצמי

  בעקבות ההצלחה הגדולה של המחזור הראשון בסדנת בת המצווה עם סיון רהב-מאיר, נפתחה ההרשמה לסדנה השנייה לבנות דוברות עברית, בגילאי 11-13, דרך אפליקציית 'זום'.

  הבנות משתתפות במפגש שבועי, לומדות, מקבלות משימות, משתתפות בשיחה ומכירות בנות מכל רחבי הארץ והעולם, שכולן רוצות חוויית בת מצווה משמעותית ומעצימה.

  בימים אלו נפתחת גם סדנה באנגלית, לבנות דוברות אנגלית מהארץ ומחו"ל, שרוצות להשתתף במפגשים מרחוק ולקבל חוויה יהודית-ישראלית סביב בת המצווה שלהן.

  סיון רהב-מאיר מספרת: "זה התחיל מבנות רבות שפנו אליי בתקופת הקורונה וסיפרו שבת המצווה שלהן התבטלה, או הפכה לקטנה מאוד. כך עלה הרעיון לעשות משהו כייפי ואחר, דרך ה'זום'. אני משתפת את הבנות בסיפורים מהחיים שלי, אנחנו רואות יחד קטעי וידאו, שואלות שאלות והן מקבלות משימות של כתיבה וחשיבה, ואפילו לומדות איך לראיין את סבא וסבתא לסרט בת מצווה אישי.

  במפגש האחרון הן מקבלות…

  קרא עוד…

  כתבות מומלצות

  טוויסט מודרני לחתונה יהודית מסורתית

  עולים למצוות » פתח תקוואי

  יום הבר המצווה הוא יום מרגש וחשוב בחיים של נערי ישראל אך לא כולם זוכים לחגוג אותו בשמחה, ביוזמה מיוחדת של ראש עיריית פ"ת מר רמי גרינברג ויו"ר המועצה הדתית מר ראובן יוסופוב נחגג אירוע

  5 סידורים שחברת הפקה תעשה עבורך לפני החתונה

  זינוק במספר העולים להר הבית

  ראש ישיבת צפת הרב אייל יעקובוביץ' עלה היום להר הבית, והתרגש מהשינויים החיוביים שעוברים על המקום הקדוש פעם אחר פעם. גם הרב מנחם מקובר עלה היום להר הבית יחד עם אשתו הרבנית, וביתו שחוגגת בת

  צור קשר
  צור קשר

  פלאנרז הפקות אירועים

  טלפון: 0723929100

  השאירו פרטים לתיאום פגישה