מרגש: נפצע מטיל באשקלון לפני כחודשיים וחגג בר מצווה


  התקשרו: 0723929100, או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  הפקת אירועים בהתאמה אישית
  אדוארד ויינשטוק נפצע באורח בינוני מפגיעה ישירה בביתו באשקלון בחודש מאי האחרון. "היו אזעקות כל הלילה, ובחמש בבוקר כשהייתה אזעקה נכנסתי לחדר של הילד. מזל שלא ישנתי", סיפר ממיטת האשפוז בבית החולים סורוקה. "כנראה שלא הספקתי, אני לא כל כך זוכר איפה זה נפל – אבל מצאתי את עצמי על הרצפה מכוסה ברסיסים".

  אשתו ושני ילדיו פונו לבית החולים במצב קל, ולאחרונה חגג בנו הבכור שקד בר מצווה בבית הכנסת העתיק "אהבת אחים" באשקלון, פחות מחודשיים לאחר הפגיעה בביתם.

  חתן השמחה, שעדיין מחלים מפציעותיו, התעטף בטלית, הניח תפילין וקרא בתורה, ובתום תהליך השיקום, כשהרפואה תהיה שלמה, מתכוונים משפחת ויינשטוק להמשיך את החגיגה בכותל המערבי, שם יברכו את ברכת "הגומל" על חייהם שניצלו.

  הכל התחיל כשהרב מנחם קוטנר מארגון צעירי חב"ד למען נפגעי טרור ומלחמה בא לבקר את אדוארד בבית החולים. הוא מצא אותו שותת דם, והתרגש לשמוע כי יותר מהפציעה עצמה ומביתו שחרב – אדוארד מוטרד…

  קרא עוד…

  כתבות מומלצות

  הפקת אירועים וחתונות פלאנרז

  איך לבחור ספק של תלבושות לחינה?

  אירוע חינה זהו אירוע מרגש ומשמעותי אצל עדות רבות במדינת ישראל. כיום יותר ויותר זוגות כמה ימים לפני החתונה חוגגים עם המשפחה והחברים את הטקס המסורתי הזה. בעיקר עדות כמו מרוקאים, תימנים, טריפוליטאים, עיראקים הודים

  צור קשר
  צור קשר

  פלאנרז הפקות אירועים

  טלפון: 0723929100

  השאירו פרטים לתיאום פגישה