מרגש: הנער שעלה לארץ מסיביר חגג בר מצווה עם חב"ד


  התקשרו: 0723929100, או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  הפקת אירועים בהתאמה אישית
  רפאל, נער רוסי שעלה מסיביר לארץ הקודש לפני שנה וחצי, חגג ב'פסח שני' את חגיגת בר המצווה שלו על ידי קרן 'חסד מנחם מענדל', החטיבה החינוכית של 'כולל חב"ד'.

  הטקס המסורתי השנתי של נערי בר המצווה, שנערך מידי שנה על ידי 'כולל חב"ד' וזכה לברכותיו הקדושות של הרבי, שינה את הקונספט מאז הקורונה, בשל הנחיות משרד הבריאות: במקום אירוע המוני משותף, כל נער ונער זוכה לאירוע נפרד, כשכל תשומת הלב מופנית עבורו.

  חודשים ספורים לאחר עלייתו של הנער מסיביר, הוא עבר ברית מילה על ידי 'ברית יוסף יצחק', ביוזמת בית הספר המיוחד 'בית מנחם בגני אביב', ושינה את שמו הרוסי לרפאל.

  במעמד בר המצווה, נערך גם טקס 'פידיון הבן' לרפאל, כשהתרגשות גדולה הייתה בקרב החוגגים מהשמחה הכפולה – הן של בר המצווה והן של פידיון הבן.

  בשמחה הגדולה – לה היו שותפים קרן מרומים, השליח הרב יצחק משען והנגיד הרב אליהו שלוסברג – העלו הנואמים על נס את אמו של הנער, שניצחה את הקומוניסטים והקור בסיביר,…

  קרא עוד…

  כתבות מומלצות

  הפקת אירועים וחתונות פלאנרז

  איך לבחור ספק של תלבושות לחינה?

  אירוע חינה זהו אירוע מרגש ומשמעותי אצל עדות רבות במדינת ישראל. כיום יותר ויותר זוגות כמה ימים לפני החתונה חוגגים עם המשפחה והחברים את הטקס המסורתי הזה. בעיקר עדות כמו מרוקאים, תימנים, טריפוליטאים, עיראקים הודים

  צור קשר
  צור קשר

  פלאנרז הפקות אירועים

  טלפון: 0723929100

  השאירו פרטים לתיאום פגישה