Search
Close this search box.

מעצבת אירועים – עיצוב אירוע ברמה אחרת

  השאירו פרטים או התקשרו:
  077-231-1100

  הפקת אירועים בהתאמה אישית


  שירותי עיצוב אירועים © פלאנרז הפקות

  הפקת אירוע יכולה להרתיע אנשים רבים. צוות פלאנרז כאן כדי להסיר דאגה מליבך. תמורת מחיר סמלי, צוות המעצבים המקצועיים שלנו ישיאיר אתכם חופשיים ונטולי דאגה.

  ליעוץ מקצועי, תיאום פגישה והצעות מחיר, צור קשר עם המקצוענים שלנו בטופס האתר או בטלפון הישיר: 077-2311100

  שירותינו כוללים: אירועים הכל כלול, ארגון חתונות, עיצוב חתונות, הפקת אירועי יוקרה. למפרט השירותים, לחץ כאן. מעוניינים להכיר אותנו מעט יותר? עברו לדף אודות.

  10 טקטיקות מרכזיות בהן משתמשת מעצבת אירועים

  תכנון אירועים מעורר מגוון התרשמויות: התרגשות, ציפייה, יצירתיות, הזדמנות, ולא פחות מכל, רמה מסוימת של חרדה. החל מאירוע מורכב ומהודר ועד אירוע פשוט וישיר, מארגני אירועים צריכים לקחת בחשבון מספר חששות. בעזרת הקפדה על כמה צעדים פשוטים, הן מתכנני אירועים שאפתנים והן מארגנים מנוסים יכולים להפיק אירוע מוצלח ובלתי נשכח.

  דעו את המטרה שלכם

  כשמדברים על מעצבת אירועים יש לקחת בחשבון כי מאחורי כל אירוע גדול ישנו חזון גדול אשר מעביר את האתוס של האירוע כמו גם את סגנון המשתתפים והצופים המעורבים בו. דעו מה הוא הדבר אותו אתם שואפים להשיג, והאם זה יהיה מושך בעיני העמיתים והקהל. באמצעות מחקר וסיעור מוחות משותף, אתם יכולים לקבוע איזה סוג של אירוע יתאים.

  תכנון האירוע מראש, תכנון בזמן

  החל מזיהוי תאריכי היעד, הזמנת מקומות, רכישת רמקולים, מציאת מימון והוצאות וכלה בהיבט ההפקה עצמו של האירוע, תכנון הוא המפתח להצלחה. התחלה לפני הזמן לא רק מאפשרת למארגנים להבטיח שהכל נעשה בזמן, אלא גם מאפשרת גמישות במקרה של אירועים בלתי צפויים ונותנת את החופש לנסות רעיונות חדשים.

  מעצבת אירועים מרגיעה: זה הכל עניין של הצגה

  בעולם של ימינו, הופעות הן הדבר החשוב ביותר. עיצוב אירוע צריך להיות חלק וקליל, ומארגנים צריכים לקחת בחשבון מגוון של מרכיבים:

  • נושא
  • לוח זמנים/תכניה
  • רמקולים
  • פעילויות
  • תכונות נוספות (זיכיונות/סחורה, וכו')
  • נגישות ומיקום

  כאשר משלבים את ההיבטים האלה לעיצוב, תמיד כדאי לבקש משוב נוסף ולבצע מחקר נוסף כדי לקבוע האם העיצוב הזה לא רק בר ביצוע, אלא גם אטרקטיבי לקהלים פוטנציאליים.

   

  מקום האירוע

  ברגע שיש לכם רעיון גס של הצגה, הגיע הזמן לבחור את הבמה. המקום וההצגה הם ברי חילוף במידה מסוימת; מגבלות תקציב ומרחב עשויות לדרוש ליטושים מסוימים ותכנון מחדש בכדי להבטיח שהכל עובד כשורה. ההיבטים החשובים ביותר שיש לקחת בחשבון הם סוג הקהלים להם אתם מצפים וכיצד השירותים של המקום הפוטנציאלי שלכם יכולים להתאים לכך.

  מרחב, צליל, תאורה, נגישות, אווירה, התאמה, ושיתוף פעולה של צוות המקום הם נקודות גורליות בתהליך הזה, כמו גם המיקום והמוניטין של המקום הנתון. וודאו כי אתם מבינים כיצד עובדות העמלות, מה הן כוללות, והאם אתם תצטרכו לרכוש שירותים נוספים (כמו קייטרינג, שירותי כרטוס, וכו') במקום אחר או שמא תצטרכו להסתדר בכוחות עצמכם.

  מה בתכנית

  הבמה ריקה בלי המופע, ולכן תכנית מצוינת היא הדבר החשוב ביותר כדי שהאירוע יהיה מוצלח. תכניה טובה תהיה מקיפה או ייחודית (בהסתמך על הקהל), אינפורמטיבית, משתפת ונותנת השראה, בעודה מעודדת קהלים להשתתף ולצאת עם רעיונות והתרשמויות חדשות במוחם.

  כתבה מומלצת: שילוב מופע לחברות בהפקת אירוע

  אינטראקטיביות

  אם ישנה דרך אחת בטוחה לשמור על מעורבות הקהל, זו השתתפות. בין אם זה הצגת רעיונות חדשים ומאתגרים או השתתפות ישירה בפעילויות מאורגנות, חיוני לשמור על מעורבותם.

  כתבה מומלצת: אטרקציות לאירועים וטרנדים חמים

  שיווק

  קידום זה הכל, ועם התקדמותן של רשתות חברתיות, זה קל מתמיד. תנו לאנשים לדעת מספיק זמן מראש על האירוע וספקו תמריצים להשתתף באירוע וצרו סביבו המולה והתרגשות. הפכו אותו ל"חובה לראות" וככל שיותר אנשים יצטרפו, יתלוו אליהם אנשים נוספים – מיתוג אירוע הוא בסופו של דבר המפתח להצלחה.

  כתבה מומלצת: מיתוג אירועים באמצעות אריזות מעוצבות

  יצירה והגשמה

  בתהליך ההפקה עצמו, מתכנני אירועים צריכים לאמץ גישה מעשית ולקבל תובנות על כל היבט ביצירת האירוע בכדי לראות אותו מתגשם. זה כרוך לא רק ביצירה, אלא בהבטחת עמידה בתאריכי היעד, מימוש של דרישות בטיחות, והבטחה של כל יתר החובות הלוגיסטיות והאדמיניסטרטיביות.

  כתבה מומלצת: טיפים לשדרוג חווית האירוע

  הצוות

  חזון לא יכול לצאת לפועל אם עמיתיכם לא מאמינים בו גם. וודאו כי אתם מעסיקים צוות מאוד מוכשר, נלהב ומגוון שיכול להתאים לתפקידים שונים וכזה שבאמת מאמין בכל נושא האירוע שלכם. שמרו על שגשוג של מוטיבציה וחיוביות, והיו מוכנים לעמוד לצדם תחת לחץ.

  נגיעות אחרונות

  שימוש ברשתות חברתיות, בדיקה של פרטי החוזה, שמירה על קשר תדיר עם חברי הצוות ומעקב אחר ההתקדמות שלהם הם רק כמה מהדרכים לשלוט בתהליך התכנון. וחשוב מכל, ליהנות – בין אם זה נקרא ועידה, סמינר, פסטיבל, סימפוזיון – זה הכל עניין של יצירת השפעה אשר חיובית לא רק עבור חברות, אלא גם עבור אנשים וטובת הכלל.

  כתבה מומלצת: רעיונות למזכרת מהאירוע

  ליעוץ מקצועי והצעות מחיר, פנו אל המקצוענים בעיצוב חתונות – פלאנרז הפקות.

  עיצוב אירועים וחתונות ברמה שלא הכרתם

  אירועים מכל הסוגים, הגדלים והסגנונות משתנים על בסיס יומיומי, החל מהמראה והתחושה של התפאורה ועד להפעלת האורחים.

  מעצבי אירועים שמכבדים את עצמם, עובדים קשה כדי להתעדכן במגמות המשתנות בתעשייה באופן שוטף, זאת משום שהאורחים תמיד מצפים למשהו חדש, מלהיב וייחודי כשזה מגיע לחוויית כל אירוע. עיצוב האירוע לכשעצמו יכול להפוך את האירוע להצלחה מסחררת או לרסק אותו לרסיסים.

  עיצוב אירועים הוא תחום רחב בו למארגנים ומפיקים ניתנת ההזדמנות לחקור שלל רעיונות מאירוע למשנהו, כשבראש מעייניהם חוויית האורחים.

  תחום עיצוב האירועים הדינמי ממשיך להשתנות משנה לשנה, כשחלק מהרעיונות זוכים לתואר "מהממים", ואחרים כישלון מוחץ. בהמשך נסקור חלק מהרעיונות המוצלחים יותר שתוכלו לאמץ לאירוע שלכם.

  תוכלו לבחור ליישם את הרעיונות באירוע שלכם או לחילופין לשפץ ולשדרג על מנת להשיג את מטרתכם.

  ללא ספק שעיצוב האירוע ישפיע על המשתתפים בו, אם יעשה באופן הנכון.

  בעיצוב האירוע קחו בחשבון את התמונה הגדולה!

  במשך זמן רב, רוב הכנסים התקיימו במלונות או מרכזי כנסים כאלה ואחרים. מגמות חדשות בעיצוב אירועים נוטים לבחירת מקומות ייחודיים ללכידת נושא האירוע, ושמירה על סקרנות המשתתפים.

  דוגמאות לסוגי המקומות החדשים הן אולמות קונצרטים, גלריות אומנות, או מלונות בוטיק קטנים שמשרים אווירה כיפית ואינטימית.

  במהלך תכנות האירוע, מומלץ מאוד לבקר במקומות מעניינים. רוב מארגני האירועים זוכים לתשבוחות כשהאירוע מתרחש במרחב הפתוח באווירה ייחודית, במקום באולם אירועים משעמם.

  אירוע באווירה מיוחדת תעניין אפילו את האנשים שמשתתפים באירועים רבים במהלך השנה. מיותר לציין שלהקיף את המשתתף ביצירות אומנות או מרחב מעניין אחר, מסייע בהגברת הנאתו. ודאו לציין את האופציה הזו בפני מעצב האירוע שלכם.

  עיצוב אירועים: תהיו יצירתיים כמה שיותר

  ודאו לחשוב היטב על סגנון עיצוב האירוע במהלך התכנון. סגנון העיצוב נוגע לכל תחומי האירוע, החל מהכיסאות והעיצוב הכללי של החדר, ועד למזון הייחודי, המשקאות והפעילויות שברצונכם להפעיל.

  איזה סגנון מתאים לנושא האירוע שלכם? אולי אתם מתכננים אירוע רגוע בסגנון "לאונג'" (lounge).

  אם כך, תוכלו ליצור אווירה מרווחת עם כיסאות נוחים. תוכלו להעזר בספקי כיסאות נוחים וספות כדי להקים אזור נוח עבור התרווחות המשתתפים. כמו כן, תוכלו להיות יצירתיים עם תחנות המזון והמשקאות.

  שמות מעניינים של תחנות המזון הוא רעיון נחמד וכמובן שכל לאונג' מחייב בר וברמן (או ברמנית) מקצועי.

  שילוב עיצוב אירועים וטכנולוגיה מתקדמת

  תוספת נחמדה שניתן להוסיף לסגנון העיצוב יכולה להיות טכנולוגיה מתקדמת. בדיוק כמו שהמסעדות המודרניות של היום אימצו את האייפד להזמנות, תוכלו להשתמש באייפדים בעזרתם המשתתפים יזמינו את המנה המועדפת עליהם. הרעיון אולי לא מקורי בתחום המסעדנות, אך הוא עדיין בחיתוליו כשזה נוגע לאירועים כמו כנסים וחתונות.

  עיצוב אירועי יוקרה

  רעיון נהדר נוסף עבור קהלים עם ידע טכני הוא להשתמש בתאורה מיוחדת. התיעצות עם חברות תאורה להשרות את האווירה המיוחדת שאתם מחפשים עבור נושא האירוע שלכם יכול מאוד לעזור.

  למקרה שלא שמתם לב, כל פסטיבל מוזיקלי, מופע ואירוע עירוני שלא יהיה מאמצים נושא כללי בעזרת תאורה מיוחדת, מתנות, הפתעות ואווירה נהדרת – תוכלו לבחון רעיונות עבר ואולי למצוא אחד שיתאים לאירוע שלכם.

  אפקטים מיוחדים

  ככל שהזמן עובר, אנשים נעשים יותר ויותר מעורים בטכנולוגיה המתקדמת, מה שמאלץ מעצבי אירועים להתעדכן באופן מתמיד במגמות וחידושים. בתכנון כל אירוע, מומלץ מאוד לאמץ את גישת "ההליכה על הקצה".

  חלק מהרעיונות כוללות שימוש בטכנולוגיות הגברה ותאורה מתקדמות. למשל, שירותים כמו הולוגרמות מתחילים לצוץ בתעשיית עיצוב האירועים ברחבי העולם – מדוע לשלם עבור מופע כשאפשר להקרין את המופע בשידור חי? בישראל השירותים הללו עדיין בחיתולים, אך בקרוב מאוד נבחין במגמה המתפתחת שחוסכת למתכנני האירועים כסף רב וזמן יקר.

  לסיכום

  עיצוב אירועים הוא תחום מהנה ודרך נוחה וחכמה לארגן אירוע מושקע עם צוות מקצועי, שיעצים את חוויית האירוע בקרב האורחים.

  אם יעשה בצורה נכונה, האירוע המעוצב שלכם יהפוך לויראלי ברחבי הרשת תוך זמן קצר מאוד ואולי אפילו יהפוך לתקדים בעולם הפקות האירועים!

  אלה רק קומץ מהרעיונות שצפות בשוק הרעיונות ואם ברצונכם לחקור ולבחון אפשרויות מעניינות נוספים, אין ספק שתרצו להתייעץ עם צוות מעצבי אירועים מקצועי ובעל מוניטין.

  כתבות מומלצות

  ליעוץ, פרטים נוספים וקביעת פגישה, פנו אלינו, צוות פלאנרז – עיצוב אירועים מקצועי.

  שאלות נפוצות

  כמה עולה לשכור מעצבת אירועים?

  המחירים משתנים בהתאם לבקשות ורצונותיו של הלקוח. לפרטים נוספים יש ליצור קשר דרך האתר.

  יש לי אירוע בקרוב מאיפה מתחילים?

  באתר יש הרבה מידע על הפקת חתונות ועיצוב אירועים, לפרטים ותיאום פגישה יש ליצור קשר בטופס צור קשר או בטלפון שבאתר.

  איך מתאמים פגישה?

  יש לבקר באתר וליצור קשר באמצעות טופס צור קשר ולציין את פרטי האירוע, או להתקשר למספר הטלפון.

  האם מעצבת חתונות דואגת לעוד דברים חוץ מהעיצוב?

  יש מעצבות חתונות מקצועיות שיודעת גם להפיק אירוע מא עד ת, לפרטים נוספים צרו קשר באתר.

   

  5/5 - (6 votes)

  כתבות מומלצות

  הפקת אירועים בשילוב קייטרינג חלבי

  עומדים לפני אירוע גדול או מתכננים אירוע אינטימי קטן ומשפחתי? יש הרבה הכנות לכל סוגי האירועים, בין אם מדובר על אירוע חברה ובין אם מדובר על אירוע בת מצווה או בר מצווה בחצר הבית. ההכנות

  אוהלי ישראל - השכרת אוהלים לאירועים 

  השכרת אוהלים לאירועים 

  בארץ יש מגוון חברות בהן ניתן להשכיר אוהלים לאירועים, חברות אלה מספקות בד"כ מגוון פתרונות בתחום האוהלים להשכרה לאירועים פרטיים ולאירועים עסקיים מכל סוג. חשוב מאוד לבחור בחברה עם ניסיון עשיר בתחום תכנון, הקמת ותחזוקה

  רוצים קיאק פירות באירוע שלכם

  רוצים קיאק פירות באירוע שלכם?

  הבחירות שתעשו לקראת האירוע הן אלה שאמורות להפוך אותו להיות שונה ומיוחד. קיאק פירות מביא איתו יתרונות רבים שלא תמצאו באף אופציה אחרת שניצבת לפניכם. אם הגעתם להחלטה כי זוהי הבחירה הנכונה בשבילכם תצטרכו להכיר

  צור קשר
  צור קשר

  פלאנרז הפקות אירועים

  טלפון: 077-231-1100

  השאירו פרטים לתיאום פגישה