"ממש כמו אבא שלה": זאת הסיבה שבתי לא רוצה אירוע בת מצווה


  התקשרו: 0723929100, או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  הפקת אירועים בהתאמה אישית
  כשנינה הייתה קטנה, היא אהבה ללבוש כנפיים של פייה, חצאית טול וקשת עם מחושים לכל מקום שאליו הלכה. מיותר לציין שהבית שלי נראה כמו סניף של שושי זוהר, וללכת עם המונומנט הזה לקולנוע, למשל, או להצגת ילדים, היה מרתק אנשים – לא פחות מההצגה עצמה.

  הייתי בעננים ממנה. איך בגיל 4 היא יודעת מה היא רוצה, היא יודעת איך היא רוצה, ושמישהו ינסה לעצור אותה. עוד רגע יש לה בת מצווה. הזמן טס, והיא עדיין יודעת בדיוק מה היא רוצה – ואיך.

  "אני לא רוצה שום אירוע", היא הכריזה יום אחד כשאספתי אותה מבית הספר.

  מה, לא מתחשק לך לעשות מסיבה?

  "לא. לא רוצה מסיבה גדולה, לא רוצה אירוע גדול, לא שמלה מטורפת – בא לי לחגוג בקטן. ממש בקטן. זה לא עושה לי את זה כל הבלגן הזה. אני לא אוהבת להיות במרכז. זה לא נעים לי", היא מסתכלת עליי בחיוך. אני שרופה עליה. אני מחייכת אליה בחזרה – ומבינה אותה.

  אולי זה יישמע לכם מוזר, אבל עם השנים הבנתי מהי התחושה המוזרה הזאת שמתגנבת לי לגוף בכל פעם שאני…

  קרא עוד…

  כתבות מומלצות

  טוויסט מודרני לחתונה יהודית מסורתית

  עולים למצוות » פתח תקוואי

  יום הבר המצווה הוא יום מרגש וחשוב בחיים של נערי ישראל אך לא כולם זוכים לחגוג אותו בשמחה, ביוזמה מיוחדת של ראש עיריית פ"ת מר רמי גרינברג ויו"ר המועצה הדתית מר ראובן יוסופוב נחגג אירוע

  5 סידורים שחברת הפקה תעשה עבורך לפני החתונה

  זינוק במספר העולים להר הבית

  ראש ישיבת צפת הרב אייל יעקובוביץ' עלה היום להר הבית, והתרגש מהשינויים החיוביים שעוברים על המקום הקדוש פעם אחר פעם. גם הרב מנחם מקובר עלה היום להר הבית יחד עם אשתו הרבנית, וביתו שחוגגת בת

  צור קשר
  צור קשר

  פלאנרז הפקות אירועים

  טלפון: 0723929100

  השאירו פרטים לתיאום פגישה