מיתוג אירועים באמצעות אריזות מעוצבות


  התקשרו: 0723929100, או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  הפקת אירועים בהתאמה אישית
  טיפים למיתוג אירועים

  מיתוג אירועים עם אריזות מעוצבות הן ללא ספק אחת הדרכים הטובות והיעילות ביותר למתג את האירוע שלכם.

  לא חשוב אם מדובר על אירוע עסקי או אירוע פרטי, בכל מקרה כל אורח ישמח לחזור הביתה עם הפתעה קטנה שארוזה בצורה מושקעת ומקצועית.

  לפעמים לא חשוב טיבה של ההפתעה, אלא מספיק להשקיע באריזה מעוצבת וממותגת אשר תעניק להפתעה שלכם ערך מוסף.

  כל אחד רוצה לדעת שהוא אהוב ומוערך, והדרך הטובה ביותר לגמול לכל אורח שהגיע לאירוע שלכם היא באמצעות הפתעה מיוחדת הארוזה בצורה ייחודית ושובה עין. הדבר נכון בחתונות, בריתות, בר מצווה, ימי הולדת ואפילו ימי אהבה או ימי נישואין, כל אורח ישמח לחזור הביתה עם מזכרת יפה ומעוצבת.

  הדבר נכון אפילו יותר, כאשר מדובר על אירוע עסקי, היות ומתנות אשר מגיעות באריזות ייחודיות וממותגות אשר מקדמות את תחום השיווק והמכירות של העסק.

  מיתוג אירועים וחתונות

  כל היתרונות של עיצוב אריזות

  כאמור, אריזות מעוצבות מהוות חלק חשוב מתחום השיווק של החברה, במיוחד כאשר מדובר על אירועי חברה שנועדו לשמר לקוחות עסקיים או לגייס לקוחות חדשים. כל לקוח ידע להעריך אריזות מתנה מעוצבות הכוללות את הלוגו של החברה.

  הדבר מראה על השקעה ותשומת לב לפרטים הקטנים ביותר, דבר שמתקבל בדרך כלל כיתרון אצל רוב האנשים.

  דוגמא טובה יכולה להיות בקבוק יין איכותי המגיע באריזת קרטון אלגנטית ויוקרתית עם הלוגו של העסק ופרטי התקשרות. כל לקוח ישמח לחזור הביתה עם בקבוק יין איכותי, ואין ספק שאריזה מעוצבת הופכת את החוויה להרבה יותר נעימה ומושקעת.

  מצד החברה, הדבר גורם לשיווק עקיף של העסק היות וכלל הלקוחות נחשפים לאורך זמן ללוגו של העסק, והדבר מקושר אצלם לחוויה חיובית.

  כך שלמעשה מדובר על מצב שבו כולם מנצחים. הדבר תורם משמעותית ליחסי הציבור של החברה, המסר השיווקי מועבר בצורה אלגנטית והחברה נתפסת כחברה איכותית ומקצועית שנעים לעבוד עמה.

  לסיכום, אריזות מתנה מעוצבות הן דרך נפלאה לסיים כל אירוע, עסקי או פרטי כאחד. כאשר מדובר על אירוע עסקי, כדאי להוסיף למארז המתנה גם חומר כתוב אודות החברה, תחומי ההתמחות שלה וכדומה.

  כמובן שהאריזה ניתנת לעיצוב בהתאם לרצון ולצורך של החברה, ניתן להדפיס עליה את לוגו החברה ופרטי ההתקשרות שלה, או לשמור על מראה נקי.

  כאשר מדובר על אירוע פרטי, לדוגמא חתונה, אין ספק כי האורחים יעריכו מתנות קטנות שיוכלו לקחת עמם הביתה על מנת להנציח את האירוע. אריזה מעוצבת ויוקרתית מעבירה מסר ברור לכל אורח, הדבר מעיד על מחשה והשקעה ומעביר תחושה של הערכה גדולה לכל אורח ואורח.

  ניתן לעצב אריזות שונות, בעלות כיתוב שונה וכמובן בגדלים ובצורות שונות. בסיום האירוע, ניתן לחלק לאורחים בקבוק יין באריזה מיוחדת, סלסלת מתוקים כדי לשמר את הטעם המתוק בפה ועוד רעיונות שונים שיגיעו באריזות מעוצבות.

  פלאנרז הפקות – מיתוג אירועים מנצחים.

  צור קשר
  צור קשר

  פלאנרז הפקות אירועים

  טלפון: 0723929100

  השאירו פרטים לתיאום פגישה