דרכים מקוריות למיתוג אירועים וחתונות

דרכים מקוריות למיתוג אירועים וחתונות

מחפשים חברת הפקות מקצועית לאירוע שלכם? אטרקציות מיוחדות? קייטרינג? הגעתם למקום הנכון

השאירו פרטים ונחזור אליכם או התקשרו אלינו: 0723929100
מחפשים יעד לחופשה הבאה שלכם? השתמשו במערכת חיפוש הדילים של Booking.com

Booking.com

דרכים מקוריות למיתוג אירועים וחתונות

כדי לחגוג אירוע באופן מיוחד צריך לא רק למצוא את אולם האירועים או גן האירועים הנכון. חשוב לא פחות לדעת כיצד לייצר אווירה מיוחדת, מקורית מעניינת. איך ניתן לעשות זאת? דרך טובה מאוד תהיה באמצעות מיתוג. אם אתם מחפשים דרכים מקוריות למיתוג האירוע המתקרב ובא, יש לנו כמה רעיונות מקוריים להפליא. אנו משוכנעים שלפחות חלקם יתאימו לכם ולחגיגה האישית שלכם!

פוסטרים ומודעות מלהיבות

מכיוון שמיתוג מגיע בראש ובראשונה מתוך עולם המושגים העסקי, נרצה להציג קודם כל דרך מקורית למיתוג שמקובלת מאוד במגזר זה. רול אפ הינו מעין כרזת פרסומת ניידת, שמקובלת מאוד על מנת לעורר תשומת לב, למשוך את העין, לגרות את הסקרנות או לייצר עניין. בכרזת פרסומת מסוג זה ניתן להדפיס כל תמונה שרוצים או ליצור כל כיתוב מיוחד שמתאים לרוחו של האירוע.

אם רוצים בכך, ניתן להזמין רול אפ שבו יציינו את שמו של נער בר המצווה או נערת בת המצווה. אפשר להדפיס את הכרזה שתשמש מעין שלט הכוונה מפואר לחתונה המרגשת את לברית או הבריתה. גם לאירועים עסקיים ניתן להזמין כרזה מסוג זה, ועליה ניתן להציג כותרת מזמינה, תפריט האירוע, מסר היתולי וכל דבר אחר שרוצים והעיקר – שיהיה מיוחד, מעניין וצבעוני.

משקאות ממותגים לאירוע משכר

אחרי שארגנתם לאירוע שלכם רול אפ מיוחד, שעוצב באופן מקורי במיוחד לפי רצונכם, הגיע הזמן לרעיון מקורי נוסף. מה נהוג להגיש בכל אירוע, לצד הכיבוד הטעים? לא נשאיר אתכם סקרנים ונספר שאנו מתכונים למגוון המשקאות, שיכולים להיות חריפים או מתוקים, מוגזים או סחוטים וטריים. אם אתם עדיין לא מבינים מהו הקשר שבין משקאות לבין מיתוג האירוע ניתן לכם רמז – אנו מתכוונים לתווית המודבקת על בקבוקי המשקאות.

במקום שהבקבוקים שבאירוע שלכם יישאו סתם תוויות רגילות, מה דעתם על תוויות ממותגות? לא משנה אם אתם מתכננים להגיש למוזמנים קולה או יין, מיץ ענבים או מיץ תפוזים, וויסקי או ליקר, תוכלו ליצור אווירה ייחודית פשוט אם תזמינו תוויות עם הדפסות לפי רצונכם.

תווית מעוצבת לבר המצווה או לחתונה, לאירוע העסקי או ליום הולדת מיוחד יכולה לכלול ברכה או אמרה, לוגו או סלוגן, צילום או איור וכל דבר שנראה לכם מתאים, לאופיו של האירוע החשוב.

תפריטים, הזמנות, מפיות

אם כרזות לאירועים המעוצבות במיוחד ומבחר תוויות לבקבוקי משקאות או לצנצנות לא נראים לכם מספיקים, יש לנו עוד מגוון רעיונות למיתוג אירועים. למשל, מה דעתכם על הזמנת תפריט ממותג? ניתן להעניק לכל אורח תפריט איש משלו או להניח תפריט במרכזו של כל שולחן.

ניתן להזמין תפריט מודפס השומר על אחידות עם מוטיבים מעניינים שעוצבו במיוחד והוטמעו למשל בהזמנות לאירוע. ואם אנו בעניין של מיתוג תפריטים, אז מדוע לא להזמין גם מפיות ממותגות? בנוסף, ניתן להזמין גם כוסות חד פעמיות או רגילות, עם הדפסות מוזמנות, לאווירה מקורית שאין באף אירוע אחר.

מתנות ממותגות למוזמנים

עוד דרך מקורית שתסייע למיתוג האירוע שלכם תהיה להזמין מתנות ממותגות שיחולקו למוזמנים. למשל, ניתן לארגן שקיקי הפתעה ובהם סבונים ממותגים או לחילופין – שוקולדים, סוכריות וכיוצא בזה.

ניתן לחלק קופסאות קשיחות עטופות בזר, ובפנים מתנה אכילה, צעצוע, פרס, משחק הרכבה. ישנם אירועים שבהם מקובל להעניק מתנה בניחוח מסורתי, כגון ברכה מודפסת או תפילה מהמקורות. גם בובות קטנות ומעוצבות יכולות להיות יופי של מזכרת מהאירוע וכן חמסות, מחזיקי מפתחות מרהיבים, סיכות ממותגות או עטים עם הדפסה נלווית.

הכנסו וקראו גם אודות אטרקציות לחתונה אותם תמצאו בפלאנרז הפקות בלבד.

פוסטים מומלצים

צור קשר