"לקחתי את בת המצווה – ובאמת עשיתי בה מצווה"


  התקשרו: 0723929100, או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  הפקת אירועים בהתאמה אישית
  אפשר לומר שבשנת 2019 הפקה של מסיבת בת מצווה מקורית הפכה להיות משימה כמעט בלתי אפשרית. מה עוד לא ראינו? טיסות לחו"ל, הופעות אורח של סלבס, מסיבות בריכה ממותגות, אבל בזמן שכולם מחפשים את הכי מקורי, ילדה אחת הצליחה למצוא, עם חגיגת בת מצווה מפתיעה, מיוחדת, ובעיקר כזאת שעושה הרבה טוב – מיוזמתה האישית.

  כשנועם בניתה (12) מצורן הייתה קטנה, גם היא חלמה על בת מצווה מהסרטים, עם אולם ענק, כמה שמלות, מזנון מפואר, וכמובן טיסה לחו"ל. אלא שככל שהתקרב הרגע שבו מתחילים לתכנן באמת את האירוע המרגש, היא הבינה שהיא לא באמת צריכה את כל זה. "אני לא רוצה שזה יהיה הזיכרון שלי עוד כמה שנים", היא מסבירה, "מבחינתי בת מצווה היא לא סתם מסיבה גדולה – היא נקודת הזמן שבה אני עוברת ממצב של מי שנעזרת למי שיכולה גם לעזור. זה בעצם שער לבגרות, אני עדיין ילדה אבל קצת יותר בוגרת, עם קצת יותר ציפיות מהעולם ולעולם יש קצת יותר ציפיות ממני".

  במקום לקבל את כל מה שחלמה עליו…

  קרא עוד…

  כתבות מומלצות

  הפקת אירועים וחתונות פלאנרז

  איך לבחור ספק של תלבושות לחינה?

  אירוע חינה זהו אירוע מרגש ומשמעותי אצל עדות רבות במדינת ישראל. כיום יותר ויותר זוגות כמה ימים לפני החתונה חוגגים עם המשפחה והחברים את הטקס המסורתי הזה. בעיקר עדות כמו מרוקאים, תימנים, טריפוליטאים, עיראקים הודים

  צור קשר
  צור קשר

  פלאנרז הפקות אירועים

  טלפון: 0723929100

  השאירו פרטים לתיאום פגישה