"לא רוצה כסף. זו מתנה לכל בת מצווה"


  התקשרו: 0723929100, או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  הפקת אירועים בהתאמה אישית
  פחות מחודשיים חלפו ונדמה כי השיר "מבורכת" של הזמרת והיוצרת טובה גדות, בביצוע בתה נעמי, תופס מקום של כבוד כשיר האולטימטיבי לבנות המצווה.

  מאז פרסומו, קבלה גדות בקשות רבות מבנות מצווה, מדריכות, מחנכות ובתי ספר. כולן בקשו דבר אחד: את הפלייבק לשיר, כדי שיוכלו לבצע אותו בעצמן ביום המשמח והמשמעותי בחייהן, או במסיבת סוף השנה של השכבה.

  גדות: "כמעט כל מי שפנתה הציעה תשלום. מאף אחת לא לקחתי כסף. המסר והערך בשיר שבאמת נדמה שהיה חסר מאד עד היום, קבלת עול מלכות שמים, חשוב לי מאד. בנות מצווה ומשפחתן מצליחות לפתע בשיא השמחה לעסוק בעיקר, להתחבר לאמהות, לצדיקות, לנביאות, ולהניח לטפל ולחיצוני." היא הוסיפה: "לגבי הפצת הפלייבק, התלבטתי המון. זה לא מקובל. אבל הבנתי שיש כאן משהו שהוא מעבר. ואני לא רוצה שאף בת שרוצה ומעוניינת, תפספס את המתנה הזאת. אז הנה, אני מפרסמת עכשיו את הפלייבק לכל המעוניינת חינם אין כסף. ושיהיה במזל טוב!"

  כזכור, לפני פחות…

  קרא עוד…

  כתבות מומלצות

  טוויסט מודרני לחתונה יהודית מסורתית

  עולים למצוות » פתח תקוואי

  יום הבר המצווה הוא יום מרגש וחשוב בחיים של נערי ישראל אך לא כולם זוכים לחגוג אותו בשמחה, ביוזמה מיוחדת של ראש עיריית פ"ת מר רמי גרינברג ויו"ר המועצה הדתית מר ראובן יוסופוב נחגג אירוע

  5 סידורים שחברת הפקה תעשה עבורך לפני החתונה

  זינוק במספר העולים להר הבית

  ראש ישיבת צפת הרב אייל יעקובוביץ' עלה היום להר הבית, והתרגש מהשינויים החיוביים שעוברים על המקום הקדוש פעם אחר פעם. גם הרב מנחם מקובר עלה היום להר הבית יחד עם אשתו הרבנית, וביתו שחוגגת בת

  צור קשר
  צור קשר

  פלאנרז הפקות אירועים

  טלפון: 0723929100

  השאירו פרטים לתיאום פגישה