חצי שנה לאחר שנפטרה – חגגו לה בת מצווה


  התקשרו: 0723929100, או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  הפקת אירועים בהתאמה אישית
  רגע מרגש מאוד נרשם אתמול (ב') באולמי SOUL שבאזור התעשייה באשדוד, באירוע בת המצווה שנערך לעילוי נשמתה של אחת מתלמידות בית הספר "מגן הלב" מהחינוך המיוחד הסמוך. בשנה שעברה, בעוד החלו בהכנות לקראת חגיגות בת המצווה שלה, היא נפטרה למרבה הצער באופן מפתיע וכואב.

  הוריה לא ויתרו על החלום ולבקשתם, קיים בית הספר בסיוע תורמים את האירוע המרגש לעילוי נשמתה ביום הולדתה. לצד בני המשפחה שעמדו נרגשים, נכחו באירוע כ-90 מתלמידי בית הספר, הוריהם ואורחים נוספים שכיבדו בנוכחותם.

  "בשנה שעברה פנתה אלי אימא של תלמידה נכה במצב רפואי מורכב, וביקשה ממני לערוך מסיבת בת-מצוה מרכזית באגף הסיעודי" – מספרת יעל, הרכזת החברתית בבית הספר. "התחלנו לנסות לארגן את האירוע, ופתאום באופן מפתיע וכואב אותה תלמידה נפטרה".

  "לאחר ההלוויה האימא ביקשה שלא נוותר על האירוע ונקיים אותו לעילוי נשמתה" – היא מוסיפה לספר. "היות והתקציב שעמד ברשותנו לא היה מספיק, פניתי להנהלת אולמי SOUL…

  קרא עוד…

  כתבות מומלצות

  הפקת אירועים וחתונות פלאנרז

  איך לבחור ספק של תלבושות לחינה?

  אירוע חינה זהו אירוע מרגש ומשמעותי אצל עדות רבות במדינת ישראל. כיום יותר ויותר זוגות כמה ימים לפני החתונה חוגגים עם המשפחה והחברים את הטקס המסורתי הזה. בעיקר עדות כמו מרוקאים, תימנים, טריפוליטאים, עיראקים הודים

  צור קשר
  צור קשר

  פלאנרז הפקות אירועים

  טלפון: 0723929100

  השאירו פרטים לתיאום פגישה