חיילי מג"ב ירושלים ערכו אירוע בר מצווה בכותל המערבי ל-84 ילדים בעלי צרכים מיוחדים


  התקשרו: 0723929100, או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  הפקת אירועים בהתאמה אישית
  לאחר האסון הכבד שאירע בסוף השבוע במירון, ברגשות מעורבים, התקיים אתמול אירוע בר מצווה משמח לילדי תנועת "גיבורים קטנים" בכותל המערבי במעמד מפכ"ל המשטרה, רב ניצב יעקב שבתאי, מפקד מג"ב, ניצב אמיר כהן, סגל הפיקוד של המשטרה, נשיא העמותה, ד"ר יריב וינצר, ואורחים נכבדים.

  תנועת "גיבורים קטנים" עוסקת בקירוב הילדים בעלי הצרכים המיוחדים לחברה ומעניקה להם מסגרת תומכת ומהנה. מאז 2012 משמר הגבול נמצא בקשר הדוק עם התנועה בפעילויות שונות על בסיס שבועי בשיתוף הלוחמים והלוחמות. השנה גם סגל הפיקוד של המשטרה הצטרף לאירוע בר המצווה המרגש.

  טקסי העלייה לתורה של הילדים התקיימו ברחבת הכותל ובהמשך עלו הילדים, הלוחמים והמפקדים לגג ישיבת "אש התורה", בה מפקד מג"ב בירך את ברכת הכהנים והילדים הצטלמו עם לוחמי מג"ב ברקע הנוף של העיר העתיקה בירושלים וחגגו יחד עם שירי להקת מג"ב.

  מפכ"ל המשטרה, רב ניצב יעקב שבתאי אמר: "בתפקידי הקודם כמפקד מג"ב היה לי…

  קרא עוד…

  כתבות מומלצות

  טוויסט מודרני לחתונה יהודית מסורתית

  עולים למצוות » פתח תקוואי

  יום הבר המצווה הוא יום מרגש וחשוב בחיים של נערי ישראל אך לא כולם זוכים לחגוג אותו בשמחה, ביוזמה מיוחדת של ראש עיריית פ"ת מר רמי גרינברג ויו"ר המועצה הדתית מר ראובן יוסופוב נחגג אירוע

  5 סידורים שחברת הפקה תעשה עבורך לפני החתונה

  זינוק במספר העולים להר הבית

  ראש ישיבת צפת הרב אייל יעקובוביץ' עלה היום להר הבית, והתרגש מהשינויים החיוביים שעוברים על המקום הקדוש פעם אחר פעם. גם הרב מנחם מקובר עלה היום להר הבית יחד עם אשתו הרבנית, וביתו שחוגגת בת

  צור קשר
  צור קשר

  פלאנרז הפקות אירועים

  טלפון: 0723929100

  השאירו פרטים לתיאום פגישה