הפקת אירועים לחברות: איך להפוך אירוע חברה למיוחד באמת


  התקשרו: 0723929100, או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  הפקת אירועים בהתאמה אישית
  הפקת אירועים לחברות אטרקציות לאירועים פלאנרז

  הפקת אירועים לחברות

  יש לנו חדשות בשבילכם, מפיקי אירועים עסקיים, מפיקי כנסים ומפיקי אירועים מכל סוג שהוא, האירוע שלכם אינו מיוחד עד כדי כך כמו שאתם חושבים. ולפני שהרגשות שלכם מתחילם לצוף, נסביר.

  העבודה החשובה ביותר של מפיק אירועים לחברות היא לגרום לכך שחווית האורחים תהיה בלתי נשכחת, החל מהצגת הפרטים ללקוח ועד לסידור השולחנות באירוע, לתת ללקוח את החוויה המדהימה שהוא לא צריך לדאוג לשום דבר שקשור לאירוע מתחילתו ועד סופו.

  לחברה שלנו, פלאנרז הפקות, קשרים רבים בתחום ההפקות, ביניהם גם חברות ייעוץ שתפקידם לספק חוות דעת, להעריך ולנתח אירועים כמו כנסים, אירועים עסקיים ואירועי חברות שונים.

  בפגישות האחרונות שלנו שמנו לב לדבר שחזר על עצמו, הרבה מאוד מהלקוחות שלהם בטוחים שהאירוע שלהם הוא המיוחד ביותר בדיוק כמו שהם אוהבים לציין, טבעי להעצים את העסק שלך מבלי להיות ריאלי לפעמים.

  המשותף לכל האירועים האלה הוא שאף אחד מהם לא היה מיוחד ויוצא דופן. בוודאי שהיו קצת ניואנסים שונים פה ושם, ואולי היו להם מטרות ואתגרים שונים, וברור שלא כולם מכוונים לאותו מקצוע או תעשיה או קהל, אבל חוץ מהדברים שצוינו, אירועים לחברות דומים יותר מאשר שונים.

  למרבה הצער, הרוב הגדול עושה את אותם הדברים – אירוע ממוצע לכל היותר, חוויה נשכחת ולרוב משעממת. התמונה שהם מציירים היא לא תמיד בריאה כמו שהם חושבים.

  הגיע הזמן לדבר בכנות על הפקת אירועים לחברות שלכם

  לעיתים קרובות מדי, מפיקים ומארגני אירועים מנותקים מכמה שהם מאמינים שהחוויה שהם יוצרים באירוע מיוחדת, לבין מה שהקהל שלהם באמת חושב

  צריך להיות אמיתיים עם עצמנו לגבי מה כן – ומה לא – מיוחד כשזה קשור בהפקות האירועים שלנו. לפעמים אנו נוטים להעצים את כל מה שאנחנו עושים באירוע ואומרים שהוא מיוחד. הנחת היסוד הזו למעשה רק פוגע בכם ויוצרת חוסר אמינות מול לקוחות.

  מהם היתרונות היחודיים לכם במיומנות ההפקה שלכם?

  מפיקי אירועים עם ניסיון בהפקות גדולות למספר רב של אורחים, ספונסרים ושם עם אמינות, יש להם הבנה ברורה של מה מבדיל בין האירועים שלהם לבין המתחרים – חשוב מכך, הם יודעים את היתרונות היחודיים שמקבלים האורחים שלהם כשהם מגיעים לאירוע.

  כדי לעזור לכם לספק יתרונות יחודיים בהפקת האירוע הבא שלכם, מיקדנו מספר שאלות חשובות:

  1. מה תצטרכו להשיג כדי שהחוויה שאתם מספקים תהיה באמת ייחודית?
   האם אתם מעצבים את חווית האירוע בהסתכלות על המטרות של החברה שלכם? האם הפקת האירוע תומכת ביעדים העסקיים שלכם? במה שונה הויז'ן שלכם מהמתחרים? כיצד זה בא לידי ביטוי בחוויה שאתם מספקים? אילו יתרונות יחודיים תרצו לספק לקהל היעד שלכם שמבדיל אתכם מאחרים?
  2. האם ביכולתכם להפיק אירועים שיובילו את השוק?
   מה מיקומכם התחרותי בשוק בתחום של הפקת אירועים לחברות? אילו יתרונות יחודיים תרצו לספק לאורחים בחווית האירוע? האם לוגיסטיקה מצוינת מספיקה כדי להבדיל אתכם מהמתחרים? או האם תצטרכו להשקיע בעיצוב בלתי נשכח שיהיה רלוונטי?
  3. איזו הזדמנות אתם פורסים בפני האורחים שלכם?
   התחילו בזיהוי קהל היעד שלכם. אתם צריכים למקם את עצמכם כנותני השירות הטובים ביותר לקהל. לאחר מכן תחשבו על רצונות האורחים מהשתתפות באירוע שתפיקו. בדרך כלל מדובר על פתרון לבעיות שמאתגרות אותם. לאחר שזיהיתם את זה, עצבו את החוויה באירועים סביב היתרונות ותוצאות פתרון הבעיות.

  חשיבותם של אירועי חברות

  שיגרת העבודה היומיומית של כוח האדם המועסק בחברות וארגונים שונים מביאה לשחיקה ולעתים אף לירידה בתפוקה ועם הזמן חדרה ההכרה כי על המעסיקים לדאוג לרווחתם של העובדים וכן כי הבעת הוקרה והערכה על עבודה קשה ומאומצת ומתן תמריצים לעבודה עתידית הם מן ההכרח.

  מעבר לכך, ישנה חשיבות רבה ליצירת קשרים עמוקים עם לקוחות, משקיעים וגורמים משמעותיים אחרים עימם מתקיים שיתוף פעולה הדוק במהלך השנה, והפקת אירוע המוקדש להם יאפשר למנהלי החברות להביע את הערכתם ותודתם על העבודה המשותפת ואף יסלול את הדרך להמשך עבודה עתידית.

  סיבה נוספת לקיום אירוע היא צורך בקידום מכירות, השקת מוצר או שירות חדש של החברה ורצונה להחדיר אותם אל השוק, לעורר תשומת לב ולהשאיר רושם עמוק בקרב לקוחות קיימים ופוטנציאליים, משקיעים, מתחרים ועוד.

  חשיבותם של אירועי חברה היא גדולה והמפתח להצלחתם הוא היכולת לגבש ולבנות את אירוע מרשים העונה למטרה לשמה הוא מתקיים ולהשאיר את הרושם הנכון. לשם כך מומלץ לפנות לחברות הפקה אשר התמחותן היא הפקת אירועים לחברות.

  להן ידע רב ומקצועי בכל הקשור להפקת אירועים לחברות והמומחיות שלהן מאפשרת להן להעניק ללקוחותיהן שקט נפשי וביטחון שהאירוע החשוב שלהן ייבנה בצורה המקצועית והחסכונית ביותר תוך שימוש בספקים ונותני שירות טובים ומקצועיים המתאימים ביותר לאופי האירוע המבוקש ללא פשרות.

  הוותק ונסיונן העשיר בהפקות אירועים לחברות מאפשר להן לבצע תיאומים מול מספר רב של גורמים ולפתור תקלות בשטח מבלי לפגוע באיכות האירוע ובהתנהלותו. כל שנותר ללקוח הוא לשתף את חברת ההפקה בפרטי האירוע המבוקש ולדעת שהוא בידיים טובות.

  הפקת אירועים לחברות: טיפים לבנייה נכונה

  תכנון והערכות נכונים יבטיחו אירוע מרשים ובלתי נשכח אשר ישאיר רושם וישיג את  המטרה לשמה הוא מתקיים.

  צוות המפיקים המקצועי והמנוסה של פלאנרז, חברת הפקת אירועים וחתונות, ריכז עבורכם מספר טיפים להפקה נכונה ומוצלחת של אירוע לחברות:

  1. קביעת תקציב – השלב הראשון הוא הקצאת תקציב אשר עליו יתבסס האירוע כולו. התקציב יאפשר לחברת ההפקה לדעת מהן האפשרויות העומדות בפניה ויהיה לה קל יותר לבנות עבורכם את האירוע המוצלח ביותר בתוך תקציב ידוע מראש וללא חריגות, אך גם ללא פשרות.
  2. מטרת האירוע – לפני שמתחילים לתכנן את האירוע מומלץ לגבש באופן מדויק את המטרה לשמה הוא מתקיים. אירוע הנבנה עבור עובדי החברה יהיה שונה לחלוטין מזה הנבנה עבור לקוחות או לטובת השקת מוצר או שירות. הדגשים יהיו שונים ומבנה הערב יותאם למטרה זו ולכן זהו הצעד הראשון והמשמעותי ביותר.
  3. מועד האירוע – מומלץ לוודא כי נבחר מועד נוח אשר אינו מתנגש עם אירועים אחרים כגון: פרוייקט גדול במקום העבודה הדורש מן העובדים שעות עבודה מרובות, אירוע עסקי אחר באותו תחום אשר יכול להשפיע על הגעת המוזמנים לאירוע שלכם, חודשי הקיץ והחגים בהם אנשים רבים נוסעים לחופשה, תחרויות ספורט בסדר גדול עולמי כגון מונדיאל וכדומה. החלו את ההכנות לאירוע בשלב מוקדם ככל הניתן. השאירו לכם זמן להתלבט, להתחרט ולקבל החלטות בנחת רוח וללא לחץ, וכך גם תוודאו כי נותני השירות בהם אתם מעוניינים כגון: חברת קייטרינג, אולם אירועים וכדומה אכן יהיו פנויים וזמינים.
  4. בחירת הקונספט – אופי האירוע יתבסס על הרעיון המרכזי, או הקונספט אשר ייבחר. אפשרויות הבחירה הן רבות, ולכל אפשרות מאפיינים שונים לחלוטין. ניתן לבחור במסיבת ריקודים, ארוחת ערב חגיגית, כנס הכולל הרצאות וכדומה. הבחירה בקונספט מהווה בסיס לתכנון האירוע ולכל ההחלטות אשר יתקבלו במהלכו. לדוגמה: אירוע המבוסס על מסיבת ריקודים יהיה שונה לחלוטין מכנס המבוסס על הרצאות ומצגות. בהתאם לקונספט הנבחר מומלץ להחליט על תכנים אשר ירכיבו את האירוע. לדוגמה: במידה והוחלט לקיים מסיבת ריקודים מומלץ לבחור תקליטן מקצועי אשר ידע להרקיד ולשמח את המוזמנים לכל אורך האירוע ולהבין מה אופי המוסיקה הנכונה עבורם. במידה והוחלט לקיים אירוע סולידי יותר, ניתן להזמין הופעה של אמן סטנדאפ או זמר וכדומה.
  5. מיקום האירוע – בחירת המיקום תתבסס על הקונספט הנבחר. חשוב שמקום האירוע יתאים מבחינת אופי, גודל, אמצעים טכניים, מיקום גיאוגרפי והמסר שאותו רוצים להעביר. לדוגמה: אם הקונספט הנבחר הוא מסיבת ריקודים ניתן לקיים אותה באולם אירועים או לבחור במועדון ריקודים. אם האירוע המבוקש הוא כנס מקצועי ניתן לבחור לקיים אותו באחד מאולמות הכנסים בבית מלון יוקרתי. במידה ועורכים ארוחה חגיגית ניתן לבחור במסעדה מפוארת או באולם אירועים הידוע בקייטרינג משובח. כמו כן, במידה והדבר אפשרי, ניתן לקיים את האירוע במקום העבודה עצמו ובכך לחסוך כסף ומשאבים ויחד עם זאת להגביר את תחושת הגאווה והשייכות למקום, ולהציג את הארגון ללקוחות ומשקיעים. בכל בחירה אשר תעשה, חשוב לדאוג לאווירה נעימה ומזמינה.

  במידה וההגעה למקום האירוע תעשה בצורה עצמאית, מומלץ לבחור במקום אשר ההגעה אליו היא נוחה וישנה גישה לתחבורה ציבורית וכי יש בו כמות מספיקה של מקומות חניה

  1. עיצוב האירוע – לעיצוב חלק חשוב ביצירת אירוע מרשים ובהפיכתו לבלתי נשכח. על כן, מומלץ להשקיע מחשבה ולהחליט מהו העיצוב הנבחר. אפשרויות העיצוב הן רבות ומגוונות ומומלץ להיעזר במומחה מטעם חברת ההפקה אשר ימליץ על עיצוב המתאים לאירוע ולמטרתו. ניתן לבחור בעיצוב הקשור לתחום העיסוק של החברה או למוצר אותו היא רוצה להציג או לבחור בעיצוב אשר אין לו קשר ישיר. לדוגמה: ניתן לבחור עיצוב חם ומשפחתי הכולל תאורה חמה, פרחים, רהיטי עץ, ספות וכורסאות או לבחור בעיצוב תעשייתי. כמו כן, ניתן להשאיר את העיצוב הקיים במקום המארח במידה והוא מעניק תחושה נעימה ומזמינה והאווירה שבו תואמת את זו שאתם רוצים לתת למוזמנים.
  2. מיתוג – זוהי תעודת הזהות שלכם. המיתוג באירוע יכלול את שם החברה, הלוגו, סלוגן המאפיין אתכם וכל פרט אחר החשוב לכם לשייך אליכם ויסייע ללקוחותיכם לזכור אתכם או את המוצר והשירות שאתם מספקים. כמו כן, שימוש במיתוג באירוע יגביר את תחושת הגאווה והשייכות של עובדיכם לארגון. ניתן להשתמש במיתוג במגוון אפשרויות, כגון: שלטים, כלי אוכל, מפיות, מדבקות, מתנות ממותגות שיחולקו למוזמנים ועוד.
  3. רשימת מוזמנים – מומלץ לערוך רשימה מסודרת ומפורטת של האורחים המוזמנים לאירוע. המוזמנים הם אלו אשר עבורם מתקיים האירוע ולכן חשוב לדעת כי כללתם את כולם. בסמוך לאירוע תוכלו להיעזר ברשימה זו על מנת לשלוח הזמנות ולאשר הגעה. בבחירת המוזמנים חשוב להחליט האם רוצים להזמין מתחרים, עיתונות, תקשורת וכדומה, בהתאם לאופי האירוע ומטרתו.
  4. חברת קייטרינג – תפריט עשיר ומגוון והגשה אסתטית ישאירו רושם עמוק על המוזמנים ויגבירו משמעותית את תחושת ההנאה. בחירה נכונה של קייטרינג טעים, עשיר ואיכותי ובר משקאות מגוון הם בין הגורמים המשמעותיים להצלחת האירוע.
  5. לוגיסטיקה ותפעול – מומלץ להכין רשימה מפורטת של הצרכים הלוגיסטיים והתפעוליים הנחוצים לקיום מוצלח של האירוע. אמצעים לוגיסטיים רבים יכולים להימצא במקום המארח, כגון: ריהוט, אמצעים טכניים ( רמקול, הגברה, מקרן ומסך וכדומה), כלי הגשה, תאורה המתאימה לאופי האירוע ועוד, אך יש לוודא זאת מראש ולדאוג להשלמת הפרטים החסרים. כמו כן, מומלץ להערך מראש לצרכים תפעוליים כגון: הסעות מאורגנות לאורחים, עמדות רישום בכניסה, עמדות לחלוקת מתנות וכדומה.

  המשיכו למאמרים נוספים כאן אטרקציות לחתונה

  לכל שאלה המומחים שלנו יישמחו לתת מענה. בקרו בדף צור קשר שלנו.

  עמדת צילום לאירועים

   

  הפקת אירועים לחברות – שאלות נפוצות

  כמה עולה הפקת אירועים לחברות?

  המחירים משתנים בהתאם לבקשות ורצונות הלקוח. לפרטים בקרו באתר והשאירו פרטים, נחזור אליכם בהקדם.

  האם מחירים של הפקה בקיץ ובחורף הם אותו דבר?

  לא. הפקת אירוע בקיץ לרוב תהיה יקרה יותר.

  יש לי אירוע בקרוב מה עליי לעשות?

  בקרו באתר, התרשמו מסוגי ההפקות השונות שלנו. ניתן להשאיר פרטים או להתקשר למספר טלפון המופיע באתר.

  איך מתאמים פגישה?

  השאירו את הפרטים שלכם בטופס צור קשר עם פרטי האירוע, או צרו קשר בטלפון המופיע באתר.

  כתבות מומלצות

  מעצבת אירועים - אולם אירועים לבן

  5 סיבות לבחור בגן אירועים בשרון לחתונה שלכם

  5 סיבות לבחור בגן אירועים בשרון לחתונה שלכם יש לא מעט סיבות לבחור בגן אירועים בשרון עבור החתונה שלכם. המיקום המושלם, מגוון בתי המלון הקסומים שיש בסביבה והירוק האין סופי אשר עוטף אתכם מהרגע הראשון

  הזמנות לחתונה מומלצות

  המלצות לשליחת הזמנות חתונה בדואר

  כל ההזמנות ליום החתונה שלכם חתומות, סגורות במעטפה ומוכנות להישלח ליעד הסופי בשלמותן – לפחות זו התקווה! לאחר כמה חודשי עבודה על ההזמנות שלכם, אתם כנראה מרגישים שאתם יודעים כל מה שיש לדעת על מוצרי

  צור קשר
  צור קשר

  פלאנרז הפקות אירועים

  טלפון: 0723929100

  השאירו פרטים לתיאום פגישה