המלצות לשליחת הזמנות חתונה בדואר


  התקשרו: 0723929100, או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  הפקת אירועים בהתאמה אישית
  כל ההזמנות ליום החתונה שלכם חתומות, סגורות במעטפה ומוכנות להישלח ליעד הסופי בשלמותן – לפחות זו התקווה! לאחר כמה חודשי עבודה על ההזמנות שלכם, אתם כנראה מרגישים שאתם יודעים כל מה שיש לדעת על מוצרי הנייר האלה.

  אך לפני שאתם הולכים למשרד הדואר בכדי לשלוח את ההזמנות שלכם, ישנם כמה דברים חשובים שעליהם אולי לעולם לא חשבתם, אך עליכם לקחת אותם בחשבון. ובכן, בלי עיכובים נוספים, להלן חמישה דברים שיש לעשות כדי להפיק את המיטב משליחת ההזמנות שלכם.

  1. החדרה של ממחטות נייר מוסיפה לא רק למראה

  בעוד שהוספה של ממחטות נייר בין שכבות ההזמנות שלכם יכולה להגדיל את העלויות, היא גם יכולה לעזור למנוע מהדיו להימרח. אם אתם בוחרים להשתמש בדיו צבעוני וכהה יותר בהזמנות שלכם, או שבחרתם בתרמוגרפיה, ההזמנות שלכם עלולות להיצמד אחת לשנייה בעודן עושות את דרכן בדואר.

  אם לא מאוחר מדי, הוסיפו מעט ממחטות נייר בכדי להבטיח שההזמנות היפות שלכם מגיעות בצורה שלמה ונקייה.

  2. הזמנות מרובעות דורשות דמי משלוח גבוהים יותר

  עקב הצורה הבלתי רגילה, מעטפות מרובעות דורשות דמי משלוח גבוהים יותר בדואר. בעוד שזה לא הבדל כספי גדול (כ- 20 סנט לגלויה, בהסתמך על הגודל), אתם יכולים בקלות לחסוך כמה דולרים נוספים אם תבחרו בהזמנות המלבניות הרגילות.

  אם אתם מחפשים דרכים אחרות לחסוך על ההזמנות שלכם, בחרו בגלויית RSVP ולא בגלויית משוב מסורתית לשליחה בדואר, מאחר ועלותו של בול גלויה נמוכה יותר מבול רגיל.

  3. לעולם אל תלקקו את החלק הדביק כדי לסגור את המעטפות

  בכדי להימנע מכך שאחת ממעטפותיכם היקרות תיפתח בדרך, חזקו את סגירת המעטפות שלכם באמצעות שימוש בדבק או חומר דביק חזק אחר. ליקוק אינו רק בלתי נעים בפה (הטעם! חתכי הנייר!), הוא גם לא מבטיח שהחבילה תגיע בשלמותה.

  לנגיעה יפה, הוסיפו מדבקה או חתיכה של נייר דבק צבעוני, אך אל תסמכו על הדברים האלה בתור שיטות סגירה עיקריות. הם יכולים ליפול או להיתפס בפריטים אחרים במהלך המשלוח.

  4. תמיד תיקחו את ההזמנות שלכם למשרד הדואר

  כדי לקבל שלוות נפש נוספת (וכדי להימנע מסיכוני איתני הטבע), לעולם אל תשימו אותן בתיבת דואר ברחוב. אם תמסרו אותן ישירות למשרד הדואר, הן פחות צפויות להינזק במהלך המשלוח, ואתם יכולים להבטיח שעשיתם הכל נכון, החל מהמשלוח וכלה ברישום הכתובות.

  זהו שלב חשוב במיוחד אם אתם משתמשים בבולי ווינטג' – הם עשויים להיות בעייתיים!

  5. בקשו ממשרד הדואר לסמן את החותמות באופן ידני

  במקום לתת למשרד הדואר להעביר את ההזמנות שלכם במערכת מיון ממוכנת (שמסמנת את המעטפה בקווים עבים בפינה הימנית העליונה ועשויה לפגוע במעטפה בתהליך), בקשו מהם "לסמן ידנית" את ההזמנות שלכם.

  זה אומר שהם ישתמשו בחותמת דיו מיוחדת כדי לסמן את ההזמנה שלכם, והם ימיינו אותן ידנית, מה שיפחית את הסיכון לנזק.

  בעוד שמשרדי דואר מסוימים מסרבים לעשות זאת, רובם מתגמשים אם אתם מגיעים במהלך שעות דוממות.

  ראו גם: אטרקציות לחתונה | הפקת אירועים | הפקת אירועים עסקיים | הפקת בת מצווה | ארגון חתונה | הפקות אירועים

  כתבות מומלצות

  רעיונות לחתונה - פלאנרז הפקות אירועים

  מחאה אלימה נגד נשות הכותל: עשרות סידורים נקרעו

  קבוצת הנשים, שתכננה תפילה באתר הקדוש עם חוגגת בת מצווה, נתקלה בכמה צעירים חרדים שקיללו אותן וקרעו עשרות סידורים. מנכ"לית נשות הכותל: "הציבור השמרני מבין שאנחנו קרובות להשיג שוויון תפילה בכותל המערבי" | קרא עוד…

  מפיק אירועים מקצועי לאירוע שלך

  7 ברנז'ה: השבאבניקים כובשים את תל אביב

  לקראת עליית העונה השנייה של הסדרה המצליחה "שבאבניקים", הצטלמו כוכבי שבאבניקים של HOT בלב העיר תל אביב. תושבי תל אביב גילו עניין כשצפו בשחקני הסדרה דניאל גד, ישראל אטיאס, אורי לייזרוביץ', עומר פרלמן ומאיה ורטהיימר

  5 דברים להימנע מהם ביום החתונה

  5 דברים להימנע מהם ביום החתונה שלך

  יום החתונה הוא "ה" יום שלו חיכית כל חייך! שבועות וחודשים של לחץ והכנות לקראת היום המושלם שלך מגיעות לקיצן וכמובן שאת רוצה ש ה-כ-ל יהיה מושלם! אז להלן כמה טיפים שיעזרו לך להנות מהיום

  צור קשר
  צור קשר

  פלאנרז הפקות אירועים

  טלפון: 0723929100

  השאירו פרטים לתיאום פגישה