המהפך של מתן: הילד שעבר חרם חגג בר מצווה שמחה במיוחד


  התקשרו: 0723929100, או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  הפקת אירועים בהתאמה אישית
  כחודש לאחר ששודרה במהדורה המרכזית הכתבה על טיול הילדים שעברו חרם ובריונות, השבוע חגג מתן אליהו את אירוע בר המצווה שלו בשמחה גדולה. רבים הפתיעו אותו והגיעו כדי לשמח, והחששות שליוו אותו עד יום האירוע נעלמו כלא היו.

  רגע לפני האירוע, סיפר מתן ל-N12 כי הוא מקווה ש"יהיה מאוד שמח", אומנם רק לפני כחודש הוא טען כי הוא מפחד שאף אחד לא יגיע. "אם לא יבואו אנשים, עדיין יש לי את המשפחה שלי". מיד לאחר שידור הכתבה רבים ביקשו להצטרף לחגיגה של מתן, אבל לו עדיין היה קשה.


  מתן אליהו בטיול עם ילדים שעברו חרם | צילום:
  N12
  הילד שעבר חרם חגג בר מצווה שמחה במיוחד | צילום:
  N12

  מי הכי חשוב לך שיגיע היום, נשאל מתן, שהשיב: "כל הבנים בכיתה, את כולם רציתי להזמין, הם כולם חשובים לי". ואכן, כל הכיתה של מתן הגיעה, וגם חברים נוספים שחוו בעצמם חרם. אחת מהם היא זוהר אידל, בת 12 שסיפרה: "ראיתי את הכתבה ששודרה בחדשות ובעצם שמעתי את הסיפור שלו, והבנתי שהוא כמוני….

  קרא עוד…

  כתבות מומלצות

  טוויסט מודרני לחתונה יהודית מסורתית

  עולים למצוות » פתח תקוואי

  יום הבר המצווה הוא יום מרגש וחשוב בחיים של נערי ישראל אך לא כולם זוכים לחגוג אותו בשמחה, ביוזמה מיוחדת של ראש עיריית פ"ת מר רמי גרינברג ויו"ר המועצה הדתית מר ראובן יוסופוב נחגג אירוע

  5 סידורים שחברת הפקה תעשה עבורך לפני החתונה

  זינוק במספר העולים להר הבית

  ראש ישיבת צפת הרב אייל יעקובוביץ' עלה היום להר הבית, והתרגש מהשינויים החיוביים שעוברים על המקום הקדוש פעם אחר פעם. גם הרב מנחם מקובר עלה היום להר הבית יחד עם אשתו הרבנית, וביתו שחוגגת בת

  צור קשר
  צור קשר

  פלאנרז הפקות אירועים

  טלפון: 0723929100

  השאירו פרטים לתיאום פגישה