החתונות חוזרות: "עברנו חינוך מחדש בקורונה"


  התקשרו: 0723929100, או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  הפקת אירועים בהתאמה אישית
  ענף האירועים, שבמשך יותר משנה היה מושבת כמעט לחלוטין בעקבות מגיפת הקורונה, החל להתאושש גם הוא על רקע הירידה בתחלואה והחזרה לשגרה. אלא שהקורונה הותירה בו את אותותיה, ועונת החתונות, שתיפתח בל”ג בעומר, צפויה להיראות מעט אחרת.

  "המגמה עכשיו היא להעדיף גני אירועים או מקומות שיש בהם גם שטח בפנים וגם שטח בחוץ על פני אולמות סגורים", אומרת הדר גרינברג, מנכ"לית ובעלים של "איזיווד", חברה לארגון חתונות.

  "כמו כן, המקומות האלטרנטיביים הפכו להיות חלק מהנורמה. למשל, מסעדות וברים גדולים שיש להם גם אזור פתוח. כיום כבר לא מתחתנים רק בגני אירועים. ישנה יותר פתיחות מחשבתית לגבי מיקום החתונה. בקורונה גני האירועים והאולמות היו סגורים, והזוגות נאלצו לחפש אלטרנטיבות שהפכו בסופו של דבר לנורמה גם לאחר הקורונה, אם כי מבחינת עלויות, סגירת מסעדה לטובת חתונה או הפקת אירוע בטבע – הן גבוהות משמעותית מאשר באולם או בגן אירועים".

  על פי הנחיות התו הירוק, רק…

  קרא עוד…

  כתבות מומלצות

  הפקת אירועים וחתונות פלאנרז

  איך לבחור ספק של תלבושות לחינה?

  אירוע חינה זהו אירוע מרגש ומשמעותי אצל עדות רבות במדינת ישראל. כיום יותר ויותר זוגות כמה ימים לפני החתונה חוגגים עם המשפחה והחברים את הטקס המסורתי הזה. בעיקר עדות כמו מרוקאים, תימנים, טריפוליטאים, עיראקים הודים

  צור קשר
  צור קשר

  פלאנרז הפקות אירועים

  טלפון: 0723929100

  השאירו פרטים לתיאום פגישה