הבחירה של ספיר: משלוחי מנות במקום בת מצווה


  התקשרו: 0723929100, או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  הפקת אירועים בהתאמה אישית
  ספיר צוקר בת ה-12, תושבת היישוב גני טל, חיכתה כמו רבים מבנות ובני גילה לחגיגות הבת ובר המצווה. ברגע האחרון החליטה ספיר לוותר על מסיבת בת המצווה, וברוח חג הפורים תרמה את כספי האירוע לטובת משלוחי מנות לאביונים.

  לרגל חג הפורים קנתה ספיר למעלה מ-100 משלוחי מנות, גייסה את בנות כיתתה שישבו במהלך ערב שלם וכתבו למעלה מ-100 אגרות ברכה עבור משפחות חולי הסרטן של ארגון "יד תמר" שמעניק מעטפת תמיכה לחולי סרטן ומשפחותיהם.

  ספיר מספרת כי גם אם לא הייתה קורונה ככל הנראה הייתה בוחרת באותה הדרך. "לא הייתי משנה שום דבר, התחושה הפנימית שמעניקה לך נתינה שגורמת לחיוך עבור כל כך הרבה משפחות פשוט שווה הכל".

  הוריה של ספיר חסכו כסף במשך השנים לטובת המסיבה, או לחילופין לטיול בחו"ל לבחירתה, אך ספיר החליטה כי כניסתה לגיל מצוות תלווה בבחירה הבוגרת הראשונה, והעובדה שתאריך בת המצווה יצא בחופף לחג הפורים, עזר לה בהחלטה לתרום את כספי האירוע לטובת מטרה נעלה…

  קרא עוד…

  כתבות מומלצות

  הפקת אירועים וחתונות פלאנרז

  איך לבחור ספק של תלבושות לחינה?

  אירוע חינה זהו אירוע מרגש ומשמעותי אצל עדות רבות במדינת ישראל. כיום יותר ויותר זוגות כמה ימים לפני החתונה חוגגים עם המשפחה והחברים את הטקס המסורתי הזה. בעיקר עדות כמו מרוקאים, תימנים, טריפוליטאים, עיראקים הודים

  צור קשר
  צור קשר

  פלאנרז הפקות אירועים

  טלפון: 0723929100

  השאירו פרטים לתיאום פגישה