דחיקת המתפללים בערב ט' באב היא בושה


  התקשרו: 0723929100, או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  הפקת אירועים בהתאמה אישית
  ב-ט' באב, לימדו אותנו חז"ל להסתכל פנימה ולהבין שאת החורבן אנו מביאים על עצמנו. לא איראן, לא אנטישמיות ולא גורמים חיצוניים, אלא פעולותינו הן שעלולות להוביל לסוף קיומנו. מקרה כזה התרחש ביום חמישי האחרון והלילה שוב. ביום חמישי, הרב שלמה אבינר, נשיא ישיבת עטרת ירושלים, התפרץ ל"עזרת ישראל" (רחבת תפילה מעורבת בכותל המערבי) עם תלמידיו, על מנת להקים מחיצה פיסית בעודו דוחס משפחה שבאה לחגוג בר מצווה, והחל להעביר שיעור תורה. הלילה פרצו עימותים דומים על רקע הקמת מחיצה להפרדה בין גברים לנשים, בניגוד לחוק.

  לפני מעט יותר מ-20 שנה, הגענו חבריי ואני מהתנועה המסורתית, כבכל שנה, לקרוא בצוותא את מגילת איכה ברחבת הכותל. מעגלים-מעגלים ברחבה ישבנו, ודווקא בשנה זו החליטו מי שהחליטו שדי למנהג "הבזוי" של ישיבה כקהילה, והמחיצה תעבור לתוך הרחבה. בקיצורו של דבר, מחשש לשלומנו, המשטרה דחפה אותנו מחוץ לכותל, לשער האשפות, על מנת שלא נפריע לסדר החרדי ברחבה….

  קרא עוד…

  כתבות מומלצות

  הפקת אירועים וחתונות פלאנרז

  איך לבחור ספק של תלבושות לחינה?

  אירוע חינה זהו אירוע מרגש ומשמעותי אצל עדות רבות במדינת ישראל. כיום יותר ויותר זוגות כמה ימים לפני החתונה חוגגים עם המשפחה והחברים את הטקס המסורתי הזה. בעיקר עדות כמו מרוקאים, תימנים, טריפוליטאים, עיראקים הודים

  צור קשר
  צור קשר

  פלאנרז הפקות אירועים

  טלפון: 0723929100

  השאירו פרטים לתיאום פגישה