בטקס צנוע: הידוענים חגגו בר מצווה לבנם


  התקשרו: 0723929100, או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  הפקת אירועים בהתאמה אישית
  אאא

  בטקס מצומצם על פי הנחיות משרד הבריאות – נערך הבוקר (שני) בכותל המערבי, מעמד עלייה לתורה לבנם הבכור של מגישי הטלוויזיה הידוענים גיא זו-ארץ ויעל בר זוהר.

  בני הזוג הידוענים מקורבים לדת ולמסורת היהודית כבר שנים רבות. גיא מקפיד להניח תפילין מידי יום, והולך עם ילדיו להתפלל בבית הכנסת בשבתות.

  האבא, גיא זוארץ כתב באינסטגרם: "בן שלי אהוב… עמדתי איתך היום מול הכותל, שמעתי אותך קורא בתורה. קולך ונשמתך חדרו לי ללב כמו חץ מלא בגאווה על מי שהפכת להיות. גאה בך ואמן שאלוקים ישמור לי עליך! מזל שהתמונה מהגב ולא רואים אותי מייבב".

  האמא, יעל בר זוהר כתבה באינסטגרם: "בר מצווה בימי קורונה – כשדמיינתי את הבר מצווה של הבן שלנו יהלי… לא חלמתי שתהיה קורונה שתאיים לשבש לנו את החיים ולהשבית לנו את השמחה. אבל, לא ויתרנו! ובהתאם להנחיות והקפסולות – עלינו לכותל בקפסולה משפחתית מצומצמת להנחת תפילין בפעם הראשונה של יהלי שלנו".

  קרא עוד…

  כתבות מומלצות

  טוויסט מודרני לחתונה יהודית מסורתית

  עולים למצוות » פתח תקוואי

  יום הבר המצווה הוא יום מרגש וחשוב בחיים של נערי ישראל אך לא כולם זוכים לחגוג אותו בשמחה, ביוזמה מיוחדת של ראש עיריית פ"ת מר רמי גרינברג ויו"ר המועצה הדתית מר ראובן יוסופוב נחגג אירוע

  5 סידורים שחברת הפקה תעשה עבורך לפני החתונה

  זינוק במספר העולים להר הבית

  ראש ישיבת צפת הרב אייל יעקובוביץ' עלה היום להר הבית, והתרגש מהשינויים החיוביים שעוברים על המקום הקדוש פעם אחר פעם. גם הרב מנחם מקובר עלה היום להר הבית יחד עם אשתו הרבנית, וביתו שחוגגת בת

  צור קשר
  צור קשר

  פלאנרז הפקות אירועים

  טלפון: 0723929100

  השאירו פרטים לתיאום פגישה