אפליה בכותל: לא רושמים בנות מצווה למתחמי תפילה


  התקשרו: 0723929100, או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  הפקת אירועים בהתאמה אישית
    Mendy Hechtman/Flash90

  האם בחסות הקורונה קיימת אפליה בכותל המערבי? בעוד מתחמי תפילה ברחבת הכותל נשמרים בשביל נערי בר מצווה, השירות לא אפשרי בשביל נערות החוגגות בת מצווה.

  אם שפנתה לפני כחודש  אל הקרן למורשת הכותל המערבי בבקשה לשמור לה מתחם לציון חגיגת בת המצווה של בתה, נתקלה בסירוב. לאחר שבדקה וראתה כי קיימת אפשרות לשמירת מתחמים עבור בני מצווה, פנתה במכתב אל מנכ"ל הקרן למורשת הכותל המערבי בו טענה לאפליית בנות מצווה.

  בתגובה, ענתה המנכ"ל כי: "הקרן אינה מפלה כלל ואינה שומרת מתחמים – לא עבור משפחות החוגגות בר או בת מצוה ולא עבור כל קבוצה אחרת.  אלא פועלת בשיטת כל הקודם זוכה".

  "צריך להירשם למתחמים דרך הקרן"

  עם זאת, בשיחה עם סרוגים נציגת הקרן למורשת הכותל המערבי אישרה כי הקרן שומרת מתחמים עבור משפחות בר מצווה, אך לא מקיימת שירות דומה עבור בנות מצווה המעוניינות להתפלל בכותל המערבי עם משפחתן ביום כניסתן למצוות.

  לדבריה של…

  קרא עוד…

  כתבות מומלצות

  טוויסט מודרני לחתונה יהודית מסורתית

  עולים למצוות » פתח תקוואי

  יום הבר המצווה הוא יום מרגש וחשוב בחיים של נערי ישראל אך לא כולם זוכים לחגוג אותו בשמחה, ביוזמה מיוחדת של ראש עיריית פ"ת מר רמי גרינברג ויו"ר המועצה הדתית מר ראובן יוסופוב נחגג אירוע

  5 סידורים שחברת הפקה תעשה עבורך לפני החתונה

  זינוק במספר העולים להר הבית

  ראש ישיבת צפת הרב אייל יעקובוביץ' עלה היום להר הבית, והתרגש מהשינויים החיוביים שעוברים על המקום הקדוש פעם אחר פעם. גם הרב מנחם מקובר עלה היום להר הבית יחד עם אשתו הרבנית, וביתו שחוגגת בת

  צור קשר
  צור קשר

  פלאנרז הפקות אירועים

  טלפון: 0723929100

  השאירו פרטים לתיאום פגישה